2012 Yaz Diyeti ile Kolayca Zayıflayın

adminSağlıklı Diyetler0 Yorum3 Temmuz 2012

Yaz geldi ve tatil bölgeleri dolmaya başladı. Fakat kış aylarından kalma kilolar da fazlasıyla rahatsiz edebilir. Bunun için kısa surede zayıflatan yaz diyeti sizin için ideal olacaktır. Sebzenin ve meyvenin bol olduğu yaz aylarında zayıflamak oldukça kolay ve keyiflidir. Günde bol su içerek hayatınıza tazelik ve canlilik kazandıracaksınız. Güne domates, peynir ve yeşillikle başlayın. Yanına mutlaka şekersiz yeşil cay için ve metabolizmanızı hızlandırmaya başlayın. Bu şekilde göbek, bel ve basen bölgesinde yağlardan kolayca kurtulabileceksiniz.
Öğlen hafif bir sebze yemeğinin yanına çoban salatası ve 1 dilim kepek ekmeği yiyebilirsiniz. Aksam 3 adet ızgara köfte, bol yeşillikli salata veya 1 kase yoğurt tüketebilirsiniz. Bitki çaylarından destek almayı unutmayın. İştahınıza yenik düşüyorsanız mate ve funda çayından günde 2 fincan tüketin. Metabolizmanızı çalıştırmak için yeşil çaydan destek alin. Bu şekilde hem yağlarınız yanacak, hem de zahmetsizce zayıflamanın keyfine varacaksınız.
Karpuz, kiraz, kayısı, şeftali ve elmadan ara ogunler olarak yemelisiniz. Günde 2 litreye yakın su için ve küçük egzersizler yapmaya özen gösterin. Öncelikle kendinize inanın ve yağlarınızla mücadele edin. Bu yaza daha zayıf ve daha sağlıklı girmenin farklı keyfini yasayın. Öncelikle besinleri çok iyi tanıyalım ve dengeyi kurmaya çalışalım. Bu başlangıcın sağlıklı ve idealinizdeki kiloya ulaşmanın yolu olarak düşünmeli ve bilinçli beslenmeyi alışkanlık haline getirmelisiniz. Bu yaz ne isterseniz giyecek ve doğru beslenmenin mutluluğunu yasayacaksınız.

Etiketler: , ,

2012 Yaz Diyeti ile Kolayca Zayıflayın Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları