2014 yılbaşına özel makyaj yapımı

adminGüzellik Sırları0 Yorum31 Aralık 2013

Yılbaşı gecesi evde veya dışarıda olun fark etmez. Kadınların mutlaka bu yıla özel makyaj ile kendilerini canlandırmaları ve yenilemeleri gerekmektedir. 2014 yılbaşı gecesi kendinizi yenilenmenin ve havanızın değişmesi için bir fırsat olabilir. Bunun için sihirli bir perinin ellerinin değmesini beklemeden, kendi mucizenizi kendiniz yaratmalısınız. Farkındalık yaratmak ve kendinizi daha özel hissetmek istiyorsanız, mutlaka 2014 makyaj tavsiyelerimizi dikkate almalısınız. Öncelikle yeni yıl için cildinize uygun bir maske ile güne başlamalısınız. Akşam yorucu ve hızlı geçecek bir geceye kendinizi hazırlayıp cildinizi temizlemelisiniz. Sonrasında gül suyu ile destekledikten sonra cildinizi uygun bir nemlendirici ile temizleyin.

Bu yılın moda renkleri olan mor, eflatun, gri ve parlak renkler hakim olacaktır. Geçtiğimiz yıla göre mat renklerin yerini daha parlak renkler alacağa benziyor. Bu yıla damgasını vuran en önemli makyaj değişimi ise kedi gözler. Evet bu yıl kedi gözler makyaj konusunda oldukça iddialı gibi görünüyor. Gözünüze yılbaşı akşamı mutlaka kalemle oluşturulmuş keskin çizgiler göze çarpacaktır. Bu işlemi kalem kullanmadan koyu farlarda da yapabilirsiniz. Bu yılın trendini makyaj uzmanları koyu far olarak nitelendiriyorlar. Ayrıca far gölgelerinde kızıl ve turuncu renginin hakimiyetine sıkça rastlayacağız. Göz altlarına yapılan turuncu gölgeler yine dikkat çekici olacaktır.

Gözler büyüleyici ve buğulu bakacaklar. Bu makyajın daha enerjik göstereceği vurgulanmaktadır. Gece makyajınızı koyu farla tamamladıktan sonra rujunuzu ihmal etmemelisiniz. Bu yılın en favori ruj renklerinden bir de derin mercan kırmızıdır. Dudakları pürüzsüz gösterecek, yüzünüze canlılık katacaktır. Özellikle beyaz tenliler için harika bir tamamlayıcı olacaktır. Buna ek olarak parlak kırmızı ve pembe tonları da bu yılın hakim ruj renklerinden biridir. Yılbaşında kendinizi özel hissetmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Etiketler: ,

2014 yılbaşına özel makyaj yapımı Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları