5 günde 2 kilo verdiren Şems Aslan çayı

adminSağlıklı Diyetler0 Yorum16 Nisan 2013

Fazla kilolardan kurtulmak günümüzde sanıldığı kadar zor değildir. Şems Aslan tarafından önerilen çay tarifi ile, kısa sürede fazla kilolardan ve şişlik veren ödemlerinizden kurtulabileceksiniz. Aç bırakan diyetleri yapmadan, sağlıklı ve formda kalarak kilo verme sürecine başlayabilirsiniz. Kilo vermek bir çok kişi için endişeyle beklenen süreçlerdir. Hazırlanan çay tarifi sayesinde, yağlarınız parçalanacak, metabolizmanız hız kazanacak ve sıkılaşarak zayıflayacaksınız. 5 günde 2 kilo verdiren zayıflama çayı, vücudunuzdaki toksinleri atacaktır. Bağışıklık sistemini de güçlendiren çay sayesinde, kendinizi oldukça hafif hissetmeye başlayacaksınız.

1 adet çiğ kırmızı pancar, 1 adet havuç, 3 adet yeşil ekşi elma ile hazırlanacak çay sayesinde kendinizi fazla kilolarınızdan arınmış hissetmeniz kaçınılmaz olacaktır. Malzemeleri kabuklarıyla rendeleyip karıştıralım. 150 C ısıtılmış fırına koyalım ve yanmaması için kavuralım. Yaklaşık 30 dakika kavrulduktan sonra, hazırlanan karışımdan 2 kaşık alıp bir bardak kaynar suyun içine koyalım. 5 dakika demlendirdikten sonra, sabah ve akşam aç karnına 1 bardak içelim. 5 gün boyunca çayımızı sabah ve akşam kilo vermek için içelim. Vücudu toksinlerden arındırıp, kısa sürede kilo vermeye başlayacaksınız.

1 avuç nohut ve 2 su bardağı sıcak su da kısa sürede kilo vermenizi sağlayacaktır. Akşamdan ağzı kapalı kavanozun içinde sabah akşam bekletelim. Sabaha kadar bekleyen nohut suyunu sabah aç karnına tüketin. Nohut suyunu içtikten 20 dakika sonra kahvaltınızı yapabilirsiniz. Kürü 7 gün boyunca uygulayın. 7 gün ara verip, tekrar 7 gün başlayın. Kısa sürede Şems Aslan çayları sayesinde ideal kilonuza ulaşabileceksiniz. Yağlarınızın parçalanarak vücudunuzdan atılması, çay kürleri sayesinde oldukça kolay olacaktır.

Etiketler: , , ,

5 günde 2 kilo verdiren Şems Aslan çayı Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları