Ahmat Maranki şifalı bitki tavsiyeleri

adminBitkisel Sağlık0 Yorum2 Kasım 2012

Son yıllarda insanlarda şifalı bitkilerle zayıflama ve güzellik konularında ciddi merak oluştu. Bu merakta televizyon programlarında açıklamalarda bulunan bitkisel sağlık uzmanlarının rolü büyük. Ünlü bitkisel sağlık uzmanlarından biri de Ahmet Maranki. Ahmet Maranki verdiği bitkisel tarifler ve tavsiyelerle internette en çok araştırılan kişilerden biri. Ahmet Maranki’nin sağlıklı bir yaşam için tavsiye ettiği bitkisel tarifleri ve önerileri sizler için derledik.

“Sabahları bir bardak kaynar suya bir limon sıkın. Özellikle kan yağları yüksek olanlara iyi gelir. Her gün bal şerbeti için, bir bardak kaynar suya bir çay kaşığı bal koyun, içine bir limon sıkın, için. Ya da yarım limon. 100 kiloluk adam bir limon sıksın, 50 kiloluk adam yarım limon.

Her Gece İçin Ayda 3-4 Kilo Verin

Her gece yatmadan bir bardak kaynar suya bir çorba kaşığı elma sirkesi koyup içerseniz, yine bedenin bütün toksinlerinin atılmasına yardımcı olur. Bir ayda 3-4 kilo verdirir, toksinleri atar bedeninizden. Çok önemlidir, kan yağları ve kolesterolü düşürür. Zayıflamaya yardımcı olur.

Günde Bir Elma Tüm İhtiyacınızı Karşılar

“Her gün mutlaka bir elma yiyeceksiniz. Bedene en uygun meyve ve asit, elma ve elma sirkesidir. Biz bütün kış elma pekmezi yerdik. Üç kardeştik, hiçbirimiz hasta olmadık. İlaç kullanmadık. Ne zaman İstanbul’a geldik, hastalanmaya başladık.

Etiketler:

Ahmat Maranki şifalı bitki tavsiyeleri Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları