Ahmet Maranki 10 yaş gençleşme iksiri

adminBitkisel Sağlık0 Yorum4 Mart 2013

Ahmet Maranki katıldığı programlar da, yazdığı kitaplarda belirttiği gibi, insan sağlığını destekleyen bitkilerin günümüzde nasıl kullanılacağını açıklamıştır. Her bitkinin ve karışımın doğru uygulandığı zaman kazandırabileceği yararlar, mucize şeklindedir. 10 yaş gençleşme iksiri de bunlardan biridir. Doğru bitkilerin belirtilen miktarlarda bir araya gelmesiyle oluşan karışım açıkça yaşlanmayı geciktirirken, sağlıklı yaşamayı da desteklemektedir. Karaciğeri temizleyen karışım, bağırsak parazitlerini dökerek, vücut sisteminizin dengede kalmasını sağlıyor. Kabızlık sorununu ortadan kaldırarak, yaşanabilecek hastalıkları kontrol altına alıyor. Beden temizliği etkisi yaratarak, genç kalmanıza olanak tanıyor.

5 adet orta boy havuç, 5 adet orta boy kırmızı pancar, bir kaç yaprak lahana, bir kaç yaprak ıspanak, bir kaç dal maydanoz, 1 adet yarım elma ve 1 tatlı kaşığı zeytinyağı karışımı gençlik iksiri olarak sizlere geri dönecektir. Tüm malzemeleri parçalayıcıya atalım ve püre haline getirelim. İçine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ilave edelim. Uygun bir kabın içine koyalım ve karıştıralım. Gençlik iksiri 7 gün boyunca aralıksız olarak kullanılmalıdır. 1 hafta boyunca her sabah aç karnına uygulayabileceğiniz kozmik iksir sayesinde sağlıklı ve genç kalmayı alışkanlık haline getirebileceksiniz.

İçine eklemiş olduğunuz zeytinyağı, vitaminlerin ve minerallerin emilimi sağlanır. Vücudunuz için sağlık ve gençlik iksiri olan bu karışımı 7 gün boyunca her sabah aç karnına tüketmelisiniz. Öğlenleri bir tabak sebze salatası ve bir meyve tüketebilirsiniz. Gün içine fındık, ceviz gibi kuru yemişlerden yiyebilirsiniz. 1 haftanın sonunda akşam bir su bardağına limon ve zeytinyağı ekleyip tüketin. Tüm beden temizliğiniz tamamlanmış olarak, kendinize doğal detoks uygulamış olacaksınız. Bedenin içten temizlenmesi hayatımızda çok önemli bir yer tutar. Kendinizi yenilemek için hemen harekete geçebilirsiniz.

Etiketler: , ,

Ahmet Maranki 10 yaş gençleşme iksiri Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları