Ahmet Maranki Karpuz diyeti ile sağlıklı şekilde haftada 5 kilo verin

adminSağlıklı Diyetler0 Yorum6 Temmuz 2012

Karpuz diyeti yaz aylarında oldukça sağlıklı diyetlerden biridir. Acilen kilo vermek istiyorsanız karpuz diyetini mutlaka uygulamalısınız. Diyetin amacı bir haftada 5 kilo vermektir. Karpuz severler ve acil kilo vermek isteyenler için harika bir başlangıç olacaktır. Ahmet Maranki’nin hazırlamış olduğu karpuz diyeti kan dolaşımını harekete geçirerek detoks etkisi yaratacaktır. Vücudunuz temizlenerek daha hareketli ve sağlıklı olacaksınız.

1. karpuz diyeti 4-5-6 Ağustos tarihlerinde uygulanmalıdır. Karpuz kabak aşılaması olmayacaktır seçerken çok dikkatli olmalısınız. Daha sonra ara verip 18-19-20 Ağustos tarihlerinde 2. karpuz diyetine devam edilir. İlk detoksa baslarken sabah 3 bardak bitki çayı içmelisiniz. Kilonuz 70 den fazla ise 1 kilo karpuz tüketmelisiniz. Öğle vaktinde aynı şekilde 3 bardak bitki çayı ve kilonuza göre karpuz tüketimi yapmalısınız. Akşam saatlerinde 3 bardak bitki çayı ve ayni şekilde kilonuza uygun karpuz yemelisiniz.

Karpuz detoksu ve diyeti sayesinde kanınız temizlenecek, bağırsaklarınız rahatlayacak ve kolayca zayıflayacaksınız. Harika detoks programına başlamadan 3 gün öncesine kadar kırmızı et, kızartma, tavuk eti, beyaz ekmek, siyah çay, konsantre gıda gibi besinlerden ve içeceklerden uzak durmalısınız. Gün içinde bol bol su tüketimi yapın ve hakiki karpuz olmasına dikkat edin.

Etiketler: , ,

Ahmet Maranki Karpuz diyeti ile sağlıklı şekilde haftada 5 kilo verin Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları