Ahmet Maranki kiraz ve karpuz diyeti

adminSağlıklı Diyetler0 Yorum4 Temmuz 2012

Yaz mevsimi kilo verme istediğini artıran duyguları da harekete geçirir. Çünkü deniz zamanı kiloların daha çok belirginleşmesini sağlayacaktır. Ahmet Maranki’nin önermiş olduğu kiraz ve karpuz diyeti sayesinde vücudunuzdan fazla kiloları kolaylıkla atacaksınız. Vücuttaki ödemi atacak olan kiraz ve karpuz detoksu bağırsakları rahatlatarak öncelikle şişkinliğin giderilmesini sağlayacaktır. Öncelikle kiraz diyetinin ve karpuz diyetinin tüketim tarihi bu diyet için çok önemlidir. Haziran ve temmuz aylarında kiraz diyetini uygulamak gerekiyor.

Haziran ve Temmuz aylarında sabah, öğlen ve aksam olmak üzere 3 gun kiraz yenecek. Aralarda su ve bitki çayı içilmesi gerekiyor. Vücut ödemi atarak kendini rahatlatacak ve toksinlerinden kurtulacaktır. Ayın çekim gücünün yüksek olduğu tarihler ise karpuz detoksunun en uygun tarihleridir. 13-14-15 Ağustos ayının tarihlerinde sabah, öğlen ve akşam karpuz tüketilmesi gerekiyor. Vücut ağırlığınıza göre yarım veya 1 kg. karpuz tüketmeniz doğru olacaktır.  Akşam saatlerinde çok acıkırsanız peynirle birlikte karpuzu tüketebilirsiniz.

Ara  öğünlerde su, taze sıkılmış meyve suları, yeşil çay başta olmak üzere bitki cayi içebilirsiniz. 3 günlük detoks diyeti sonrasında kendinizi arinmiş ve rahatlamış hissedeceksiniz. Hızlı kilo vermek istiyor ve sürekli kabızlık çekiyorsanız bu diyetler sizin için çok faydalı olacaktır. Bu diyetle cildiniz güzelleşecek, vücudunuz rahatlayacak ve kendinizi daha enerji dolu hissedeceksiniz. Yaz mevsimini fazla kilolarınızdan arınmış ve sağlıklı olarak geçireceksiniz. Kiraz ve karpuz diyeti için kendinizi hazır hissetmeli ve acilen kilolarınızdan kurtulmalısınız.

Etiketler: , , ,

Ahmet Maranki kiraz ve karpuz diyeti Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları