Ahmet Maranki kozmik beden kürü

adminBitkisel Sağlık0 Yorum22 Nisan 2013

Kozmik beden temizliğinin ilkbahar ve sonbahar aylarına girerken yapılması önerilir. Senede 2 defa yapılması gereken kozmik beden temizliği, vücudunuzdan arındırarak, kış ve yaz aylarına arınmış olarak girebilirsiniz. Kozmik beden temizliği Ahmet Marankiye göre kalın bağırsak, karaciğer, akciğer, safra kesesi, pankreas gibi organların iyileşmesi ve temizlenmesi için yardımcı olmaktadır. Bedeninizin 10 yaş gençleşmenizi sağlayacak mucize temizliği, mutlaka denemelisiniz. Özellikle kanser, mide, reflü, ülser, kalın bağırsak hastalıkları, safra kesesi, hemeroid gibi hatalıklardan korunmanıza yardımcı olacaktır. Eylül, Ekim, Kasım aylarında ve Mart, Nisan, Mayıs aylarında uygulanması gerekmektedir.

Sabah lahana, havuç, yeşil elma, kırmızı pancar, mevsimine göre ıspanak, maydanozun sularını sıkalım. İçine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı da ekleyelim ve her sabah karışımdan 2 bardak içelim. Öğlen, mevsim meyvelerini 5 dakika haşlayalım ve suyunu içelim. Akşam ise salata ve sebze çorbasından başka hiçbir şey yenmeyecektir. Ruhsal ve bedensel olarak arınmak için kozmik beden temizliğini uygulamak gerekmektedir. Vücudunuza vermiş olduğunuz önemi açığa çıkararak, daha kaliteli bir yaşam süreciniz sizlere sunacaktır. Kozmik beden temizliğinin son gecesi akşam yemeğinin yerine 1 su bardağı limon suyu ve 1 su bardağı zeytinyağı yudumlayalım.

Kozmik beden temizliğini uygularken kesinlikle tüketilemeyecek bazı yiyecekler vardır. Ekmek, hayvansal gıdalar, et, süt, yumurta, peynir, konsantre gıdalar, şeker, kolalı içecekler, kahve ve siyah çay olacaktır. Yaşadığınız hava kirliliği, her çeşit ortamda yiyip içtiklerimiz bedenimizi kirletecektir. Arınmak için evde kolayca hazırlayabileceğiniz kozmik beden temizliğiyle, zararlı toksinlerden arınmış olacaksınız. Çeşitli beslenme alışkanlıkları, çevresel faktörler, stres, yorgunluk ve dış etkenlere bağlı olarak vücut temizliğe ihtiyaç duyacaktır. Kendinize verdiğiniz önemi, senede 2 defa arınarak tekrar tekrar yaşamak isteyeceğiniz bir keyif haline getirebilirsiniz.

Etiketler: , ,

Ahmet Maranki kozmik beden kürü Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları