Ahmet Maranki kudret narı faydaları

adminBitkisel Sağlık0 Yorum5 Aralık 2013

Kudret narı Asya ve Afrika Ülkelerinde bitkisel bir şifalı iksir olarak kullanılmaktadır. Özellikle mide ve sindirim sistemi ile ilgili yaşanılan sıkıntıların tedavisinde şifalı etkisi kendini göstermektedir. Kudret narı zeytinyağı ve balla karıştırılıp kullanılmaktadır. Vücudu içeriden desteklediği gibi, yaraların tedavisinde de yardımcı olmaktadır. Kudret narından hazırlanan macun son derece faydalıdır. Ahmet Maranki kudret narından hazırlanan macunun sabah, öğlen ve akşam bir yemek kaşığı aç karnına tüketilmesi gerektiğini belirtmektedir. Taze olarak olgun kudret narını balla karıştırarak tüketebilirsiniz. Her derdin devasını bünyesinde barındıran kudret narı, beden sağlığı için mükemmel bir bitkidir.

Kudret narı egzama ve sedef hastalığı için de tavsiye edilmektedir. Kabızlık, mide bağırsak sorunları, gastrit, ülser gibi şikayeti olanlar için doğanın sunduğu mucize lütuflar arasındadır. Kudret narını tüketmek için hazırlaması da oldukça kolaydır. Olgun kudret narlarını ezelim ve içine bal karıştıralım. Sabahları aç karnına bir yemek kaşığı tüketelim. Halis zeytinyağı ile hazırlanan kudret narı da en az 6 ay bekletilmelidir. Sabah aynı şekilde aç karnına bir yemek kaşığı alıp bir yemek kaşığı bal ile karıştırıp tüketelim. Zeytinyağının kudret narı içerisindeki faydalı enzimleri emerek daha çabuk etki etmesini sağlamaktadır. Ağrılarınızın şiddetine göre günde iki veya üç defa alınması yeterli olacaktır.

Kudret narının yara ve iltihap gibi vakalarda oldukça yardımcı bir bitki olduğu kanıtlanmıştır. Kudret narı macununu güvendiğiniz aktarlardan temin edip yaralarınız için kullanabilirsiniz. Özellikle alerji, egzama gibi rahatsızlığı olanlara kudret narı macunu önerilmektedir. Düzenli bir kullanım sonrasında etkili olarak tedavi edecektir. Kudret narının çok etkili ve geniş kullanım alanları vardır. Şeker hastalarına da önerilen kudret narı macunu, basur gibi vakalarda da kullanılmaktadır. Sonuçları mucizevidir ve etkisi kalıcıdır.

Etiketler: ,

Ahmet Maranki kudret narı faydaları Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları