Ahmet Maranki Pürüzsüz bir cilt için doğal maskeler

adminGüzellik Sırları1 Yorum28 Nisan 2012

Sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak Ahmet Maranki sayesinde hayal değil. Özellikle cilt problemi yaşayan pek çok kişi yanlış bilgiler sürecinde sağlıksız cildin sahibi olmuşlardır. Bunun yanında beslenmenin çok büyük etken olduğu bilinmeli ve buna göre cilde uygulanacak doğal bakımlar hayatınızın bir parçası olmalılar. Bebek gibi bir cilt için patates, havuç, salatalık gibi sebzelerin kabuklarını blendırdan geçirip püre haline getirin. Bu pürenin içine süt ilave edin ve cildinize yedirin.

Soyulmuş sebzelerin kabukları çok faydalıdır ve mutlaka kullanılması gerekir. Yüzümüze sürmüş olduğumuz sebze kabuğu püresini 15 dakika bekletelim ve cildimizi ılık suyla yıkayalım. Gül suyu cil için mucize bir güzellik iksiridir. Cilt sağlığı ve bakımı için hayatınızdan çıkarmadan sürekli kullanmalısınız. Gül suyuyla 7 gün boyunca makyaj yapmadan sadece cildinizi temizleyin. Pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt için bunu sık sık tekrar etmelisiniz. 1 miktar kilin için macun kıvamına gelene kadar gül suyu dökelim. Karıştıralım ve cildimize masaj yaparak sürelim. Bu şekilde 1 saat bekleyelim ve ovarak çıkaralım ve yıkayalım.

Bu harika maskeyi cildimize haftada 1 kere uygulamalıyız. Her sabah uygulayacağınız doğal tonikle güne ferah ve daha arınmış başlayacaksınız.50 gr. maden suyunun içine çeyrek limon ve 30 gr. gül suyu karıştıralım. Bu karışımla cildinizi sabah, öğlen ve akşam düzenli bir şekilde temizleyin. Harika bir temizleme toniğidir ve cildinizin nefes almasını sağlayacaktır. Göründüğü gibi cildinizin genç ve bakımlı kalması doğal yollarla mümkün olmaktadır. Çok pahalı kremlere ihtiyaç duymadan kendinizi doğal yollarla güzel hissedebilirsiniz. BU tarifin için 3 tatlı kaşığı doğal kil karıştırın ve maske olarak cildinize yedirin. 21 gün boyunca uygulayın ve pürüzsüz bir cildin sahibi siz olun.

Etiketler: , , , , ,

Ahmet Maranki Pürüzsüz bir cilt için doğal maskeler Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. Anonim diyor ki:

    teşekkürlerr <3

Ahmet Maranki Pürüzsüz bir cilt için doğal maskeler Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları