Ahmet Maranki’den kelliğe çözüm – Ceviz kabuğu kürü tarifi

adminSaç Bakımı0 Yorum28 Temmuz 2012

Özellikle erkeklerde büyük sorunlara yol açan kellik. Genellikle orta yaş sonrasında saç köklerinin ölmesi sonucu ortaya çıkar. Genetik nedenler kellikte ilk sıralarda yer alırken saç bakımının doğru şekilde yapılmaması, stres gibi nedenlerde kellikte önemli nedenlerdir. Saç dökülmesi sonucu saçların yeniden çıkarılması mümkün değildir. Bu durumda tek çözüm saç ekimidir.

Saç dökülmesinde önemli olan zamanında müdahaledir. Günlük 40 adetten fazla saç teli dökülmesi kelliğin habercisidir ve önlem alınmalıdır. Saç köklerini beslemenin en iyi yolu bitkisel kürlerdir. bu noktada Ahmet Maranki mucizevi bir kür ile saç dökülmesini yavaşlatmakta ve uzun vadede dökülme engellenmektedir. Ahmet Maranki’nin kelliğe çözümü ceviz kabuğu kürüdür. Ceviz kabuğu kürü nasıl hazırlanır bakalım.

Ceviz kabuğu kürü tarifi

20 tane cevizin sert olan kahverengi kabuğunu, 1 litre suya koyarak 10-15 dakika kaynatın.Elde edilen ceviz kabuğu suyu ile her gün sabah ve akşam saçlarınızı yıkayın. Düzenli uyguladığınızda kısa sürede saç dökülmeniz duracaktır. 

Etiketler: ,

Ahmet Maranki’den kelliğe çözüm – Ceviz kabuğu kürü tarifi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları