Anti aging şerbeti ile gençleşin

adminGüzellik Sırları0 Yorum19 Haziran 2014

Herkesin kendine özgü bir cilt yapısı vardır. Cildin genç kalması genellikle genetik yapısına bağlıdır. Fakat her cilt gibi onlar da yaşlanmaya ve zamana yenik düşmeye mahkumdur. Yaşlanma belirtilerini en hızlı gösteren ciltlerden biri de kuru yapıya sahip olanlardır. İç ve dış etkenlerin olumsuz şartlarına maruz kalan cildimizin yaşını kendimiz belirleyebiliyoruz. Güneş ışınları, yorgunluk ve stres de başlı başına cildin yaşlanmasını çabuklaştıran faktörler arasındadır. Cildin bu etkenlere maruz kalması kaçınılmazdır. Antı agıng şerbeti ile cildinizde oluşan olumsuz etkileri yok etmiş olacaksınız.

1 adet kuru kayısı, 1 portakal, yarım limon, 1 adet kuru incir, 1 dal tarçın, 3 adet karanfil, 1 litre su ile içeceğimizi hazırlayalım. Bütün malzemeleri önce küçük parçalara bölelim. Daha sonra suyun içine ekleyelim ve 10 dakika kaynatalım. Soğuyunca süzelim ve karışımı sabahları aç karnına ve akşam yemeğinde 30 dakika sonra içelim. 10 gün boyunca gençlik kürümüzü içmeye devam edelim. Oldukça faydalı olacak olan içeceğimizi düzenli olarak içelim. Çünkü iç etkenler en az dış faktörler kadar önemlidir. Cildin yapısının korunmasını etkileyecektir.

2 adet salatalık, 1 kereviz, 2 kase taze ıspanak, yarım limon suyu, 1/4 çay kaşığı zencefil, maydanoz, 2 elma, 1 tutam ıhlamur ile içeceğimizi hazırlayalım. Vücudu temizleyecek olan içecek karışımı ile sağlıklı bir yaşam sürmeniz garanti oluyor. Sebzelerin suyunu çıkaralım ve içelim. Sağlıklı olan bitkilerin bir araya gelerek, vücudunuzda yapacağı olumlu değişiklikleri kısa sürede fark edebileceksiniz. Bu karışımlar kilo aldırmadan vücudunuzdaki toksinleri temizliyor. Daha kaliteli bir yaşam süreci için kendinize sağlıklı bir vakit ayırmanız yeterli olacaktır.

Anti aging şerbeti ile gençleşin Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları