Ayhan Ercan 9 hayat çayı zayıflama tarifi

adminSağlıklı Diyetler0 Yorum20 Ekim 2012

Son günlerde televizyon programlarında sıkça dile getirilen Ayhan Ercan 9 hayat çayı zayıflamak isteyenler için en iyi doğal zayıflama tarifi olarak uzmanlar tarafından öneriliyor. Ayhan Ercan ürünleri ve kitabı ile zayıflamak isteyenlere sağlıklı zayıflamanın yollarını gösteriyor.

Ayhan Ercan 9 hayat çayı içerdiği bitkilerin yardımıyla sağlıklı ve kalıcı kilo vermenizi sağlıyor. İçeriğinde bulunan Mate çayı, Beyaz top kekik, Çoban çökerten, Barut ağacı kabuğu,  Yeşil çay, Sinirli ot, Biberiye, Funda yaprağı ve Cimnema bitkisi zayıflamanın yanında detoks etkisiyle de vücudu zararlı maddelerden temizliyor.

Ayhan Ercan 9 hayat çayı tarifi

Hazırlaması gayet basit olan dokuzlu Zayıflama çayının içerisindeki bitkiler, karıştırıldıktan sonra 8-10dakikakadarsıcaksu içerisinde demlenerek süzülmeli ve çay şeklinde içilmelidir. Önerilen şekli ile bu bitkilerden hazırlanan zayıflama çayı, sabahları aç karnına 3 fincanı geçmemek kaydıyla içilmelidir. Ancak aşırı kiloları olan kişilerin bu karışımdan hazırlanan dokuzlu çayı 5 fincana kadar içmesi öneriliyor.

9 hayat çayı nasıl kullanılmalıdır?

Zayıflama çayının işe yaraması için diyet ve eğersizde şart. Çayı sürekli içip yediklerinize dikkat etmeden kilo vermeniz mümkün değil. Çay tüketilirken şekerli ve yağlı gıdalardan uzak durmanız gerekmekte. Bunun yanında da günlük en az 30 dakika hafif tempolu yürüyüş yapmalısınız. Ayhan Ercan 9 hayat çayı da diğer bitkisel tariflerde olduğu gibi aşırı tüketilmemelidir. Günlük düzenli şekilde tüketilerek uzun bir kullanım süresi planlanmalıdır.

9 hayat çayı zararları

9 hayat çayı ile zayıflayanlarda herhangi bir şikayet ortaya çıkmamıştır. Aşırıya kaçılmadan tüketilen çay kullanıcı yorumlarına göre kilo vermede büyük başarı sağlamaktadır.

Etiketler: , , ,

Ayhan Ercan 9 hayat çayı zayıflama tarifi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları