Ayhan Ercan ile zayıflatan 9 mucize bitki

adminSağlıklı Diyetler0 Yorum22 Haziran 2012

Son zamanlarda tüm televizyon kanallarında adından sıkça söz ettiren Tabder başkanı Ayhan Ercan tarafından önerilen 9 bitki mucizesinin sırrı nedir? Bu sırrı çözmek için öncelikle bitkilerin hangi amaca yönelik kullanılacağının bilinmesi gerekir. Zayıflama amacıyla uygulanan bu harika bitki çayları kısa sürede gözle görülür bir şekilde vücudunuzdaki fazlalıkların yok olmasını sağlayacaktır. Zayıflarken kan şekerinin dengede olması çok önemlidir. Metabolizmayı da oldukça hızlı çalıştıran bitkilerin marifetleri oldukça kuvvetlidir. Kendinizi yormadan ve zahmetsizce yağlarınızdan kurtulacaksınız.

Mate çayı, beyaz top kekik, çoban çökerten, barut ağacı kabuğu, yeşil çay, sinirli ot, biberiye, funda yaprağı ve cimnema bitkisidir. Bu mucize bitkileri karıştırdıktan sonra 10 dakika sıcak su içerisinde demlenerek süzelim ve çay gibi içelim. Bu hazırlanan çayı sabahları aç karnına 3 fincanı geçmemek şartıyla içmeliyiz. Aşırı bir kilo problemiyle karşı karşıyaysanız, günde 5 fincana kadar içebilirsiniz. İştah kesen, metabolizmayı canlandıran, yağları hızlı bir şekilde yakan, cildi sıkılaştıran ve gün içinde ihtiyacınız olan enerji takviyesine vücudunuza kazandıran bu harika bitki karışımları kilo verme konusunda oldukça uzmandır.

Kilo vermeye karar verirken öncelikle bu çayı düzgün bir şekilde demleyip tüketmek gerekiyor. Sonrasında ne kadar kilo vermek istediğinize karar verip odaklanmanız geliyor. Kendinizi tok hissedecek, yorgun hissetmeyecek ve günlük işlerinizi kolaylıkla yapacaksınız. Ne kadar kısa zamanda zayıfladığınıza inanamayacaksınız. Düzgün ve belirgin vücut hatlarına sahip olmak her kadının hayalidir. Bu hayale kavuşma ise bu bitkilerle gerçeğin kendisidir. Estetik ve sağlık açısından kilo hayatımızı olumsuz yönde etkilemektedir. Her kıyafet sorun ve her adım bir ızdırap olmaya başar. Bacaklarınız ve ayaklarınızda ağrılar hissedersiniz. En kısa zamanda bu ruhsal ve bedensel yorgunluğu üzerimizden atma zamanı gelmiştir.

Etiketler: , , ,

Ayhan Ercan ile zayıflatan 9 mucize bitki Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları