Ayşe Tolga ödem atan vücut yağı ve yüz serumu

adminGüzellik Sırları0 Yorum20 Haziran 2014

Vücutta biriken ödemin doğal yolardan atılmasını sağlayan karışımlardan kolayca faydalanabilirsiniz. Ayşe Tolga tarafından tavsiye edilen ödem atan karışım ile kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Tükettiğimiz su ve tuz miktarı gözle görülen bir şişme ile belirgin hale gelecektir. Herkeste görülebilen ödem vücut sıvısının dokular arasında birikmesiyle meydana geliyor. Vücudun her yerinde görülebilen ödem özellikle el, ayak, yüz ve göz olmak üzere daha çok kendini gösterecektir. Hazırlayacağınız karışım sayesinde, vücudunuzda biriken ödemin atılmasında büyük katkı sağlamış olacaksınız.

Ayaklarda ödem sonrası şişme

45 ml. tatlı badem yağı, 45 ml. kayısı çekirdeği yağı, 25 ml. jojoba yağı, 5 ml. argan yağı, 90 damla servi öz yağı, 120 damla greyfurt öz yağı ve 60 damla sedir ağacı özü yağı ile karışımızı hazırlayalım. Bütün malzemeleri karıştıralım ve iç, dış bacak olmak üzere ödem olan bölgelere yedirelim. Masaj yaparak yedirelim ve sonrasında spor yapabilirsiniz. Yüz serumu ile daha canlı ve parlak bir cilde kavuşmanız kaçınılmaz olacaktır. Yorgunluğun izlerini bu sayede kolayca atabileceksiniz. Hücre yapısını yenilemek, cildin zararlı serbest radikallere karşı kendini korumasını sağlayacaktır.

Kalendula yağının elde edildiği çiçek

15 ml. kalendula yağı, 15 ml. üzüm çekirdeği yağı, 15 ml. kuşburnu çekirdeği yağı, 5 ml. argan yağı, 30 damla sandal ağacı öz yağı, 10 damla ylang ylang öz yağı ile karışımı hazırlayalım. Bütün malzemeleri iyice karıştıralım ve cildimize yedirelim. Haftada bir defa olmak üzere hazırlayıp kullanabilirsiniz. Cildin özellikle mevsim geçişlerinde yenilenmeye ihtiyacı vardır. Köklü bir yenilik ve derinliklerine inen bir tazelik için bitki yağları çok faydalı olacaktır.

Etiketler: ,

Ayşe Tolga ödem atan vücut yağı ve yüz serumu Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları