Bölgesel zayıflama ameliyatları

adminEstetik Cerrahi0 Yorum3 Kasım 2012

Diyetlerden sonuç alamıyor ve kısa sürede bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulmak istiyorsanız bölgesel operasyonlarla fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Günümüzde sıkça kullanılan bölgesel zayıflama yöntemlerinden bazıları hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum.

Bölgesel zayıflama yöntemleri

Islak yöntem

Islak yöntemde yağlı bölgede Hipoosmolar sıvı enjeksiyonu yardımıyla, yağ hücreleri şişirilir. Böylece sıvılaştırma ve patlatma daha etkin biçimde gerçekleştirilir; buna hipoosmolar lipotomi diyoruz. Bu yöntemde 1 seansta veya 15 gün aralıklar 3 seansta amaca ulaşılabilir. Bu ıslak yöntem dediğimiz tedaviler daha sonrasında lenf drenaj yöntemleriyle de desteklenir.

Kuru yöntem

Kuru yöntemde sıvı verilmeden o bölge de direk uygulama yapılır, 6-8 seansta daha yavaş bir süreçte sonuç alınır. Haftada 1 gün uygulanır. İğneden korkanlar için tavsiye ediyoruz, diğer sistemlerle de desteklenebilmektedir.

Ultrakavitasyon Liposuction’dan hangi özellikleri ile ayrılır? Avantajları nelerdir?

Zaruri olarak liposuction veya abdominoplasti (karın germe) dediğimiz yöntemleri gerektiren durumlar dışında, ameliyatsız çözüm arayan kişiler için teknolojiyle birlikte tıbbın varabileceği en üst düzeyde ve gerçek sonuçlar vaat eden, bilimsel bir alternatiftir.

Her ne kadar dikkatli ve özenli çalışılsa da ondülasyon dediğimiz dalgalanmalar liposuction’un görülen en sık komplikasyonudur. Kaldı ki liposuction lokal bir kilo verdirme yöntemi gibi uygulandığında, o bölgelerden fazla yağ alınabilmesiyle kişilerin gerçek sorunun ancak bir kısmını çözebilmektedir. Daha sonra, ilerleyen yaşlarda kilo alındığında düzensiz şişlikler oluşabilmekte, bu sefer daha başka estetik ve ruhsal sorunlar ortaya çıkabilme ihtimali hep mevcut olacaktır.

Liposuction fiyatları Ankara-İstanbul

Liposuction standart bir operasyon olmaması dolayısıyla seans ücretleri kişiden kişiye göre değişebiliyor. Ankara ve İstanbul’da bulunan merkezlerde ortalama seans ücretleri 200-500 TL arasında değişiyor. Uzman kişilerce yapılan operasyonlarda fiyat da artıyor.

Unutulmamalıdır ki en sağlıklı kilo verme yöntemi egzersiz ve diyet ile yapılanıdır. Doğal olmayan yöntemler çeşitli yan etkiler doğurabileceği gibi geçici bir çözümdür.

Liposuction ameliyatı izle

Etiketler: , , , ,

Bölgesel zayıflama ameliyatları Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları