Botoks etkisi yaratan zencefilli maske tarifi

adminGüzellik Sırları0 Yorum27 Temmuz 2014

Özellikle kadınların 30 yaş sonrasında yaşadıkları cilt problemleri varlığını sürdürmektedir. Bu nedenle uzmanlar tarafından tavsiye edilen bitkisel kremler etkisini kıs sürede göstermektedir. Yaşadığımız çevre, yoğun iş ve sosyal stres, çevresel faktörler, beslenme alışkanlıkları ve en önemlisi stres cildin çabuk yıpranmasına neden olan etkenler arasındadır. Bu nedenle cilt bakımı çok gerekli unsurlardan biridir. Gündelik bakım dışında yapılabilecek maskeler mevcuttur. Üstelik ekonomik olarak son derece uygundur. Botoks etkisi yapan zencefilli maskeyi kolayca hazırlayıp uygulayabilirsiniz.

1 çay kaşığı zencefil, 1 çay kaşığı kaymak, 1 tatlı kaşığı buğday nişastası ve birkaç damla lavanta yağı ile maskemizi hazırlayalım. Öncelikle plastik bir tabağın içine bütün malzemeleri koyalım. Krem haline gelinceye kadar karıştıralım. Tekrardan 2 damla lavanta yağı damlatıp karıştıralım. Temizlenmiş olan cildimize yedirelim. Boyun bölgesinden başlayıp saçlarımızın bitimine kadar sürelim.20 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkayalım. Botoks etkisini görebilmek için 10 gün boyunca her gün kürümüzü uygulayalım.

Kürümüze 10. günün sonunda haftada bir devam etmeye başlıyoruz. Cildinizdeki belirgin gençliği kısa sürede hissetmeye başlayacaksınız. Gerginleşen ve canlanan cildiniz size gülümsemeye başlayacaktır. Botoks etkili maskeden sonra 5 yaş gençleşen cildiniz yakın çevreniz tarafından dikkat çekecektir. 1 çay kaşığı biberiye ile 1 çay kaşığı gül yağını karıştıralım. Yatmadan önce temizlenmiş olan cildimize pamuk yardımıyla uygulayalım. Sabaha kadar cildimizde kalan yağ karışımını uyandıktan sonra ılık su yardımıyla temizleyelim.

Etiketler: , ,

Botoks etkisi yaratan zencefilli maske tarifi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları