Cilt güzelliği için İbrahim Saraçoğlu elma ve kayısı kürü

adminCilt Sağlığı0 Yorum19 Nisan 2013

Cildinizin var olan güzelliği nasıl baktığınızla alakalıdır. Cildiniz özellikle dış etkenler, çevresel faktörler, yanlış beslenme ve genetik yapısına bağlı olarak yaşlılık sürecini belirlemektedir. Yapacağınız maskelerle cildinizin gençleşip güzelleşmesini sağlayabilirsiniz. Kimyasal makyaj kalıntılarından, güneş ışınlarından ve ihtiyacı olan bakımı sağlayamamasından dolayı cildiniz kırışıklık belirtilerini daha belirgin hale getirecektir. Pürüzsüz bir cilde sahip olmak için elma, kayısı maskesini hazırlayıp uygulayabilirsiniz. Oldukça faydalı olacak maske, cildinizin rengini ve hücrelerini yapılandıracak, yeniden toparlayacaktır. Daha sağlıklı bir görünüme kavuşabilmek için harika maskeyi mutlaka denemelisiniz.

4 adet taze kayısının kabuklarını 1,5 cm. kalınlığında soyalım. Kayısı çekirdeğinin etrafında bulunan yumuşak kısım kullanılmamalıdır. İncecik soyacağınız kırmızı elmanın kabuğunu da, kayısı kabuğuyla birlikte küçük bir kabın içinde suyla kaynatalım. 5 dakika lapa haline gelinceye kadar haşlayalım. 5 dakika sonra karışıma su ilave edip kıvamını koruyalım. Sonrasında çatal yardımıyla iyice ezelim. Ilıyınca iki parmağınızla karışımdan alıp cildinize iyice sürün. Dekolte bölgesi dahil olmak üzere tüm cildinize iyice yedirin. Gözeneklerin derinlemesine karışımı alabilmesi için düzgün bir şekilde yedirilmesi gerekiyor. 30 dakika maskeyi cildimizde bekletelim. Daha sonra suyla yıkayalım.

Elma ve kayısı maskesi İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen mucize maskelerden biridir. Kullanılmaya başladığı ilk günden itibaren olumlu etkilerini cildinizde göstermeye başlayacaktır. Cildin mükemmel olan yapısını onaracak, yeniden canlandıracak olan harika maskeyi herkes rahatlıkla kullanabilir. Faydalı etkilerini kısa sürede görebileceksiniz. Kayısı ve elmayı haşlamadan da el blendır dan geçirip homojen haline getirebilirsiniz. Yüzünüze sürdükten sonra 1 dakika boyunca uzaktan fön tutup çok az kurutabilirsiniz. Cildinizin gerilmeye başladığını fark edecek, maske sonrasında olumlu değişimleri görebileceksiniz.

Etiketler: , ,

Cilt güzelliği için İbrahim Saraçoğlu elma ve kayısı kürü Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları