Ebru Şallı Botoks etkisi yaratan maske

adminGüzellik Sırları0 Yorum9 Temmuz 2013

Ebru Şallı güzelliği ve bakımı ile göz dolduran ünlüler arasındadır. Özellikle son yıllarda geliştirdiği ve tavsiye etmiş olduğu güzellik maskeleri ile aranılan isimlerden biridir. Her kadın pırıl pırıl dolgun bir cilde sahip olmak ister. Bunun içine yapılması gereken bazı bakım maskeleri vardır. Özellikle ayda bir veya ihtiyaç dahilinde yapılabilecek botoks maskesi ile,  cildinizin ne kadar gergin olduğunu görebileceksiniz. Acil durum maskesi olarak da bilinen botoks maskesi ile, özel gün ve gecelerde kendinizi daha oldukça şanslı hissedeceksiniz. Kadınların estetik açısından kendilerini iyi hissetmeleri, ciltlerinin ne kadar güzel olduğuyla alakalıdır. Cilt bakımı ve gerginliği için botoks maskesi tarifini sizlerle paylaşıyoruz.

Yarım avakado, 1 kapsül E vitamini ve 1 tatlı kaşığı bal ile hazırlayabilirsiniz. Olgun avakadonun kabuğunu soyup rendeleyelim. Daha sonra içine bal koyalım ve karıştıralım. Son olarak içine E vitamini kapsülü koyup tekrar karıştıralım. Temizlenmiş olan cildinize düzgün şekilde sürün. Dekolte bölgesi dahil olmak üzere tüm cildinize iyice yaydıktan sonra 20 dakika bekleyin. Botoks maskesini sonra silebilirsiniz. Botoks maskesi acil çözüm olarak kullanılmaktadır. Özellikle yaz aylarında fazla güneşe maruz kalan cildinizi farklı botoks tarifleriyle gerginleştirebilirsiniz.

1 yemek kaşığı süt, 1 yemek kaşığı bal, 1 yemek kaşığı limon suyu, 1 çay kaşığı tuz ve 1 yumurta sarısını karıştıralım. Hepsi macun kıvamına gelince cildimize iyice sürelim. Dekolte bölgesi dahil olmak üzere iyice yedirin. 20 dakika bekledikten sonra, ılık su ile yıkayabilirsiniz. Botoks maskelerini haftada bir defa uygulayabilirsiniz. Cildinizin tüm gün biriken olumsuz havaya, güneşe, çevresel faktörlere ve strese bağlı yorgunluğunu yok edebilirsiniz. Uygulayacağınız bitkisel botoks karışımı ile cildinizi gençleştirebileceksiniz.

Etiketler: , ,

Ebru Şallı Botoks etkisi yaratan maske Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları