Ebru Şallı güzellik maskeleri formülleri

adminGüzellik Sırları0 Yorum29 Ocak 2013

Ebru Şallı bir çok kişinin hayranlıkla baktığı, kadınların örnek aldığı güzelliğini kaybetmeyen ünlüler arasındadır. Bir çok alanda başarıyı yakalamış, egzersiz ve doğal bakım formülleriyle güzelliğine güzellik katmaya devam etmektedir. Kendisinin de evde hazırlayıp cildini beslediği mucize maskeleri sizlerle paylaşmaktadır. Oldukça zahmetsiz olan tarifleri evinizde pratik şekilde hazırlayıp haftada bir defa veya ihtiyaç dahilinde uygulayabilirsiniz. Elmadan gelen güzelliği hassas cildinizle buluşturun. Öncelikle yarım kırmızı elmayı rendeleyin. İçerisine yumurta akı ekleyip karıştıralım. Bu karışımı cildinize iyice yedirelim.

Karışımı cildimizde 20dakika beklettikten sonra ılık suyla yıkayalım. Elma maskesi tüm ciltler için ideal bir formüldür. A vitamini ve lif oranı açısından cildi besleyen mükemmel bir maskedir. Yumurta akı da cildinizin gerginleşmesini sağlayarak, kırışıkların oluşmasını engeller. Aynı şekilde cildinizi koruma altına alırken, canlanmasını da isterseniz. Burada yardımınıza kayısı maskesi koşacaktır. Oldukça faydalı olan maskelerden biridir ve her cilt tipi için idealdir. Cam bir kase içine 3 kayısı ve 1 adet ceviz rendeleyelim. Daha sonra içerisine 5 damla keten tohumu yağı ilave edelim. Karışımı iyice harmanlayalım ve gece yatmadan önce cildinize iyice yedirin ve 20 dakika bekleyin. Temiz bir cilde uygulanan maskeyi ılık suyla temizleyebilirsiniz. Bu maskeyi haftada 2 defa uygulayabilir, gençlik sırrını cildinizde sık sık uygulayabileceksiniz.

Cildinizi temizleyen, yaşlanmayı geciktiren ve ölü derilerden arındıran harika bir maske tarifi daha geliyor. Ihlamur maskesi, özellikle kış aylarının vazgeçilmezi olacaktır. Öncelikle1 kahve fincanı sütümüzü ısıtalım. Sıcak sütün içerisine 2 tutam ıhlamur ilave edelim. 15 dakika demlendikten sonra süzelim ve yüzümüze masaj yaparak uygulayalım. Cildi gençleştiren, arındıran ve temizleyen harika bir güzellik maskesidir. 15 dakika bekledikten sonra cildinizi ılık suyla yıkayabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Ebru Şallı güzellik maskeleri formülleri Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları