Ebru Şallı hücre yenileyen doğal maskeler

adminGüzellik Sırları0 Yorum12 Ağustos 2013

Ebru Şallı doğal bakım formülleriyle bir çok kadının idolü olmuş mankenlerimizden biridir. Vermiş olduğu güzellik ve bakım tüyolarıyla herkesi kendisine hayran bırakan özel bir kişiliğe sahiptir. Ebru Şallı tarafından hazırlanan güzellik reçetelerini bir çok kadın uygulamaktadır. Bu nedenle kendisi gibi sağlıklı yollarla bakımlı olan bayanların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Yemesi, içmesi, güzellik reçeteleri ve verdiği pilates dersleriyle bir çok kadının gözdesi olmayı başarmıştır. Hücre yenileyen doğal maskesi sayesinde, yine adından sıkça söz ettirmektedir. Bildiğiniz gibi cildimizin yapısı daima canlı ve sağlıklı kalmaya muhtaçtır. Cildinize verdiğiniz her şey size geri dönecektir.

Eczaneden alınabilecek 1 tatlı kaşığı çinko oksit kremi, 1 tatlı kaşığı buğday yağı, 1 tatlı kaşığı gül yağı, 1 adet paket papatya ile hücreleri yenileyen maskemizi hazırlayabiliriz. Papatyaları bir su bardağı kaynayan suyun içine atalım. Daha demlenmeye bırakalım. Bir kabın içinde buğday yağı, gül yağı ve çinko oksit kremini kullanarak karıştıralım. Elde etmiş olduğumuz karışımı cildimize maske olarak kullanalım. Göz çevresi hariç her yerine eşit miktarda yedirelim. 30 dakika bekledikten sonra yüzümüzü ılık su ile yıkayabiliriz.

Cildimizin yapısı oldukça hassastır. Zamanla elastikiyetini kaybeden cildimize gerekli özeni göstermemiz gerekiyor. Aksi halde kısa sürede kırışıklıkları davet etmiş oluruz. 2 yemek kaşığı ıhlamur ve 1 kahve fincanı süt ile maskemizi hazırlayalım. Sıcak olan sütün içine ıhlamurumuzu ilave edelim. Sıcak sütün içinde ıhlamuru robotla ezelim. Yatmadan önce cildimize yedirelim. 15 dakika bekledikten sonra ılık suyla cildimizi yıkayalım. Haftada 3 gün bu maskeyi uygulayalım ve cildimizin yenilenmesini sağlayalım. Ebru Şallı hücre yenileyen formülleri sayesinde kısa sürede cildinizdeki ciddi toparlanmayı fark edebileceksiniz.

Etiketler: ,

Ebru Şallı hücre yenileyen doğal maskeler Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları