Ebru Şallı kahve ile peeling yapımı

adminGüzellik Sırları0 Yorum29 Nisan 2013

Ebru Şallı bir çok kadını yaptığı işler ve doğal güzelliği açığa çıkaran formülleriyle daha çok sevmeye başlamıştır. Evde doğal yöntemlerle güzelliğinize güzellik katacağınızı belirterek çeşitli formülleri paylaşmaktadır. Cilt bakımının güzellik için önemi oldukça önemlidir. Çeşitli bitkisel karışımlar sunulmakta, bu karışımlarla harikalar yaratılmaktadır. Kadınların kendilerini ve güzelliklerini fark etmeleri basit detaylarla mümkün olacaktır. Kahve ile yapılan peeling ile ölü derilerinizden arınacak, cildinizin yaşlanma karşıtı savunma mekanizmasını harekete geçirmiş olacaksınız. Doğal peeling yöntemiyle, cildinizi masum görünen sivilceler, siyah noktalar, yağlı tabaka, açık gözenekler ve pürüzlenmeler den uzak tutmuş olacaksınız. Malzemeler oldukça kolay hazırlanır ve evde herkesin hazırlayabileceği şekildedir.

1 tatlı kaşığı Türk kahvesi ve 1 tatlı kaşığı sızma zeytinyağı ile peelinginizi hazırlayabileceksiniz. Öncelikle sızma zeytinyağını ve kahveyi iyice karıştıralım. Temizlenmiş olan cildinize maskeyi uygulamaya başlayın. Parmak uçlarınızla yuvarlak daireler yaparak maskeyi cildinize yedirin. Gözeneklerinizin açılmasını ve derinlemesine işlemesini sağlayın. Özellikle siyah noktalarınızın yoğun olduğu bölgelere yoğunluk kazandırıp maskeyi yedirin. Ayrıca maskeyi T bölgenize daha çok yedirin. Peeling maskesini yüzünüze uyguladığınız gibi, vücudunuza da uygulayabilirsiniz. Cildinizi ölü derilerden arındırmanın en doğru yolu peeling yapmaktır.

Dışarıdaki kirli havaya maruz kalan cilt kir toplayacak, ölü derileri bünyesinde barındırarak, cildin ihtiyacı olan oksijen alımına engel olacaktır. Oksijen alamayan cilt pürüzlenir, yağlanır, sivilce ve siyah nokta oluşumuna davetiye çıkarır. Dolayısıyla sağlıklı görünmek için hiçbir nedeni olmayacaktır. Ebru Şallı tarafından sizlerin kullanımına sunulan kahve peelingi ile, cildinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Nefes alarak sağlıklı parlayan cildinizi böylelikle dış etkenlere karşı korumaya altına almış olursunuz. Cildiniz çabuk yıpranmayarak kırışıklığı önleyecektir.

Etiketler: , , ,

Ebru Şallı kahve ile peeling yapımı Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları