Ebru Şallı yaza özel doğal saç bakımı

adminSaç Bakımı0 Yorum9 Temmuz 2013

Ebru Şallı sağlıklı ve bakımlı yaşamanın sırrını çözmüş ünlülerden biridir. Doğal yöntemlerle bakımına önem veren Ebru Şallı, tüm bayanlarla önemli formüllerini paylaşmaktadır. Yaz aylarında saçlar normalden daha fazla yıpranır ve bakıma ihtiyaç duyar. Saçların kimyasal ürünlere ihtiyaç duymadan toparlanması için, doğadan gelen karışımları uygulamak doğru olacaktır. Doğal saç losyonu, saçlarınızın doğal güzelliğini koruyacaktır. Yaz ayında güneşe maruz kalan saçlarınızı doğal losyon sayesinde kolayca koruyabileceksiniz. Kadınların saç bakım merakı ve endişesi yaz aylarında daha çok kendini gösterir. Çünkü yıpranmaya maruz kalarak, toparlaması zor olur. Ebru Şallı doğal saç losyonu desteği en büyük yardımcınız olacaktır.

3 çorba kaşığı kuru papatya, 2 çorba kaşığı kuru lavanta, 1 çorba kaşığı kuru kekik, 1 çorba kaşığı kuru gül ve 1 litre kaynar su ile losyonumuzu hazırlayabiliriz. Öncelikle malzemelerin tamamını geniş bir kabın içine koyup, üzerine 1 litrem sıcak su koyalım. Ağzı kapalı olarak 20 dakika bekleyelim ve suyunu süzelim. Saçlarınızı normal yıkadıktan sonra, son olarak durulama suyu olarak bu muhteşem karışımı kullanalım. Haftada 2 defa mucize losyonu kullanalım. Yaz ayı boyunca saçlarınızın güzelliğini koruma altına almış olacaksınız. Hazırlanan muhteşem karışımı buzdolabında 1 hafta saklayabilirsiniz. Düzenli bir kullanım sonrasında, saçlarınızın sağlıkla parladığını görebileceksiniz.

2 yemek kaşığı arı poleni, 1 yemek kaşığı susam yağı, 1 yemek kaşığı çörekotu yağı ve 4 yemek kaşığı sıcak su ile saç bakım karışımını hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız karışımı temiz olan saç diplerine iyice yedirin. Uygulamadan sonra streç filme veya boneye sarıp 1 saat bekletelim. Sonrasında saçlarınızı yıkayabiliriz. 3 ay boyunca düzenli olarak haftada iki defa uygulamanız önerilmektedir. Ebru Şallı tarafından hazırlanan saç bakım maske ve losyonlarıyla, yaz ayında saçlarınızın sağlığını kaybetmediğini göreceksiniz.

Etiketler: , ,

Ebru Şallı yaza özel doğal saç bakımı Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları