Ebru Şallı’dan bayanlara bakım önerileri

adminGüzellik Sırları0 Yorum12 Nisan 2012

Günün her saati güzel ve sağlıklı görünmek her kadının ortak düşüncesidir. Ebru Şallı bunu başarabilen kadınlardan biridir. Spor yapmadan güzellik olmaz diyor ve günde en az 1 saat yürüyüş yapmanın çok faydalı olacağını söylüyor. Güzellik öz bakımla başlıyor ve vücudunuza olan saygınızla devam ediyor. Çünkü güzelliği hayata yansıtmak özel bir yetenektir. Evde kendi kişisel bakımınıza çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Cilt, saç, makyaj, tırnaklar, el ve ayaklar ve daha bir çok öz bakım güzellik için çok önemli basamaklardır.

Güne 1 bardak suyla başlayın. Yüzünüzü yıkadıktan sonra nemlendirici sürmeyi ihmal etmeyin. Mevsimine ve cildinize göre haftalık maskeler uygulayın. Bademli nemlendiricilerden vazgeçmeyin ve ilk tercihleriniz arasında olsun. Yeşil çayı ihmal etmeden gün içinde mutlaka için. Antioksidan özelliğine sahip olan yeşil çay vücudunuzdan toksinleri atarak sizleri rahatlatır. Ayda 1 kere mutlaka kese yaptırın derinizin gözeneklerinin açılmasına fırsat verin. Mutlaka kendinize uygun bir spor tercih edin ve egzersizlerini ihmal etmeyin. Yapabiliyorsanız mutlaka plates yapın ve vücudunuzun şekillenmesine yardımcı olun. Günde sadece 8 saat uyumaya özen gösterin ve uyurken hiç bir şey düşünmeyin.

Kesinlikle gündüz veya gece makyajını düzgün bir şekilde çıkarmadan yatmayın. Cildinizin gözenekleri kapanır ve çabuk kırışmasına neden olur. Yemeklerinizi az ve sık yemeye özen gösterin. Suyu bol bol için ve yeşil yapraklı sebzelerden destek alın. Doğal güzelliğinizi korumak için doğal yöntemlerden faydalanmanız gerekiyor. Sadece sebze ve meyvelerden oluşan bakım maskelerini haftada 1 kere uygulayarak cildinize hak ettiği değeri gösterin. Kahvaltınızı kesinlikle ihmal etmeyin ve doğru bir kahvaltıyla güne başlayın. Doğru nefes almayı deneyin ve gün içinde kendinize ayıracağınız 1 saatlik zaman dilimi sadece öz bakımınıza ve güzelliğinize ayırın. Kendinizi şımartın.

Etiketler: , , ,

Ebru Şallı’dan bayanlara bakım önerileri Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları