Ender Saraç 5 günde 1 beden incelten diyet

adminSağlıklı Diyetler0 Yorum3 Temmuz 2014

Ender Saraç yaza girerken özel zayıflama formüllerini paylaşmaya devam ediyor. Taze sebze ve meyvelerle harmanlanmış olan diyet listesine kısa sürede vücudunuz cevap vermeye başlayacaktır. 5 günde 1 beden incelmenin mümkün olduğunu belirten Ender Saraç sayesinde, sizler de yaza 1 beden incelmiş olarak girebileceksiniz. Diyetin amacı kesinlikle aç kalmadan ve vücudunuzun ihtiyacı olan enerjisini sağlamaktır. Gün içinde ihtiyacımız olan enerjiyi sağlayan besin kaynaklarımızı ihmal etmeden kilo verebileceğiz. Uygulamaya düzenli olarak devam ettiğiniz sürece kısa zamanda kilo verdiğinizi fark edebileceksiniz.

Sabah uyandığınız zaman 1 fincan ılık yasemin çayı içelim. Daha sonra kahvaltıya geçelim. Sapları koparılmış ve limon sıkılmış taze maydanoz dan bol miktarda tüketelim. Kibrit kutusundan biraz daha büyük olmak üzere beyaz peynir ve 1 adet yeşil elma tüketelim. Öğle yemeğine kadar geçen sürede 2 fincan sıcak yasemin çayı içelim. Ara öğün de 2 adet kabukları soyulmuş salatalık tüketelim. Öğle yemeğinde ince dilimli çavdar ekmeğinden hazırlanmış yağsız tost tüketelim. Tostun yanında nane, maydanoz, salatalık ile hazırlanmış salata yiyebiliriz. Akşam yemeğine kadar geçen sürede 1 kase yağsız yoğurt ve içine doğranmış yeşil elma olacaktır. İçine 3 adet ceviz ve bol miktarda tarçın ekleyelim.

Akşam yemeğinde evde kolayca hazırlayabileceğimiz bol yeşillikli kısır dan 4 kaşık yiyelim. Yanında küçük boy 3 adet kabak tüketelim. Akşam yemeğinden sonra tekrar 2 fincan yasemin çayı ve yanına 3 adet kayısı tüketelim. Gün içine mutlaka egzersiz yapmaya özen gösterelim. Bol su içelim ve düzenli beslenmeyi unutmayalım. Bu sürecin sonunda mutlaka bir beden incelecek, ideal kilonuza ulaşabileceksiniz. Mide elastik olduğu için iki günde bu yeme temposuna alışacak ve fazlasını istemeyecektir.

Etiketler:

Ender Saraç 5 günde 1 beden incelten diyet Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları