Ender Saraç metabolizmayı hızlandıran bitki çayları

adminSağlıklı Diyetler0 Yorum31 Mart 2013

Metabolizmanın hızlı çalışması oldukça önemlidir. Özellikle sağlıklı kilo verme süreci için normal hızda çalışan bir metabolizma gereklidir. Bazı kişilerde yavaş çalışan ve kilo alma sürecini yavaşlatan metabolizmayı hızlandırmak gereklidir. Ender Saraç tarafından hazırlanan çay, bir çok kişiye yardımcı olmuştur. Fazla kilo Dünya’ da yaygın olarak yaşanılan olumsuzluklardan biridir. Bitki çayları tok tutucu olmalarının yanı sıra, oldukça sağlıklı şekilde metabolizmayı hızlandıran özelliklere sahiptir. Zayıflamak isteyenlerin ilk tercihi olan bitki çaylarını, doğru kullanarak sağlıklı kilo verme sürecine başlamış olacaksınız. Bazı bitki çayları metabolizmayı hızlandırarak, kilo verme sürecinize hız kazandırmış olacaksınız.

1 tutam biberiye, 1 tutam kuşburnu, 1 tutam rezene, 1 tutam kekik, 1 tutam papatya, 1 tatlı kaşığı zencefil, 1 tatlı kaşığı mate yaprağı ve 1 litre suyla hazırlayacağınız metabolizma hızlandırma çayıyla kilo vermeye başlayacaksınız. Yağlarınız daha hızlı yanarak, kilolarınıza elveda diyeceksiniz. Kalori yakarak sağlıklı kilo vermenin haklı mutluluğunu yaşayacaksınız. Bitkilerin hepsini kaynamış suyun içine ekleyip 7 dakika bekleyelim. Çayımız demlendikten sonra süzelim ve sabah akşam birer fincan şekersiz olarak tüketelim. Bu çayla iştahınızın kapalı olduğunu, açlık ve şeker krizleriniz de azalma olduğunu fark edeceksiniz. Bu harika çay sayesinde yağlarınızın yanarak yok olduğunu hissedeceksiniz. Metabolizma hızınızı yükseltecektir.

Buna ek olarak metabolizmayı hızlandıran bitki çayları mevcuttur. 2 yemek kaşığı taze yeşil çay yaprağı, 6 adet tane karanfil yarım rulo tarçın ve 1 çorba kaşığı limon suyunu demlik içine koyalım. Ateşi kısarak 8 dakika bekleyelim. Yeşil çayın yağ yakıcı özelliğinden faydalanmak için mutlaka denemeniz gereken bir çeşittir. Yeşil çay antioksidan içerir, tok tutar ve acıkmanızı geciktirir. Yavaş çalışan metabolizmanıza hız kazandırarak, daha kısa bir süre içinde kilo vermenizi sağlar.

Etiketler: , ,

Ender Saraç metabolizmayı hızlandıran bitki çayları Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları