Ender saraç saç uzatma formülleri

adminGüzellik Sırları0 Yorum20 Haziran 2012

Yaz mevsimine başlamış olduğumuz bu günlerde saçlarımızın ihtiyacı olan bakımı iki kat artacaktır. Güneşli zararlı etkileri saçlarımızın sağlıklı olmasını engellediği için uzamasını da olumsuz yönde etkileyecektir. Ender Saraç saçlarımıza bakım yapmamızı sağlarken hızlı uzatacak formüller geliştirmiştir. Saçlarınız uzarken sağlıklı olacak ve artık kopmalara dur diyecektir. Saç bakımının önemin farkında olan Ender Saraç sizlere özel bakım önerileriyle saçlarınızın kısa sürede uzayacağının garantisini veriyor. Yarım tatlı kaşığı susam yağı, yarım tatlı kaşığı tatlı badem yağı, yarım tatlı kaşığı hint yağı, 2 ampul E vitamini ve 2 adet bepanthene ampul.

Malzemelerin hepsini porselen bir kabın içinde iyice karıştıralım. Daha sonra hazırlamış olduğumuz karışımı parmak uçlarıyla masaj yaparak saç diplerimize yedirelim. Ilık bir havluyla saçlarımızı saralım ve 2 saat bekleyelim. Ilık suyla 1 kere şampuanlayarak yıkayıp iyice durulayalım. Saçlarınız çok dökülüyorsa bu karışımı haftada 2 kez uygulayabilirsiniz. 3 defa kullanımdan sonra saçlarınızın uzamaya başlayıp güçlendiğini fark edeceksiniz. 1 yemek kaşığı yoğurt, 1 yumurta sarısı, yarım limon suyu ve çok az kınayı karıştıralım. Saçlarımıza kökünden uca iyice yedirelim. Daha sonra ılık suyla yıkayalım ve saçlarımızın ne kadar hızlı uzadığını görelim.

Çok hızlı saç uzatma kürlerinden biridir ve dökülmelere karşı da koruyucu önlem almaktadır. Kısa ve uzamayan cansız saçlar kadar kötüsü yoktur. Çok can sıkıcı ve mutsuz edici bir özelliği vardır. Bitkilerden gelen desteğe güvenip sık sık uygulamak gerekir. Olmuş bir avakadoyu geniş bir tabakta iyice ezelim. İçine 1 kaşık üzüm çekirdeği yağı ve 1 kaşık soya yağı ilave edelim. Bu karışımı saç diplerimize iyice sürelim. Daha sonra saçımızı saralım ve ılık su ile ıslatılmış havluyu saçımıza saralım. 1 saat bekleyelim ve saçlarımızı şampuan ve bol suyla yıkayalım. Bu uygulamayı haftada 1 kere uygulayalım ve saçlarımızın uzarken canlılık kazanmasını sağlayalım. Ender Saraç tavsiyeleri ile kolay bakım yapan bu kürleri saçlarınızın hızlı uzaması için uygulayabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Ender saraç saç uzatma formülleri Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları