Ender Saraç yorgunluk giderici formüller

adminGenel Sağlık0 Yorum26 Nisan 2013

Günümüzün yoğun karmaşasından kaynaklanan zihinsel ve bedensel yorgunluk dinlenmekle değil, alışkanlıklarla dengede tutulabilir. İş ve sosyal hayatın yoğun koşuşturmasından, çevresel faktörlerden ve strese bağlı oluşum gösteren yorgunluk sadece bedeni değil, ruh sağlığını da yokuşa sürmektedir. Kişisel ve çeşitli sebeplere bağlı olan yorgunluğun üstesinden gelebilmek için Ender Saraç formülleri destek olacaktır. Doğru bitki çayları düzenli içildiği zaman, vücudunuzu ve ruhunuzu arındıracaktır. Bitkisel çaylara destek olarak kendinize 1 saatlik yapılacak egzersizleri çok görmemelisiniz. Günde 1 saat yapılan tempolu yürüyüşle kendinizi daha aktif, güne hazır ve enerji dolu hissedeceksiniz.

1 çay kaşığı mate yaprağı, yarım tatlı kaşığı yeşil çay, yarım tatlı kaşığı toz zencefil ve 2 adet avakado yaprağının üzerine kaynamış su dökelim. Sonrasını üzerini kapatıp 5 dakika demlemeye bırakalım. Çayımız demlendikten sonra süzüp suyunu içelim. Yeşil çay bilindiği gibi güçlü antioksidan etkisiyle, vücudunuzun zehirli toksinlerden arınmasını sağlayacaktır. Yeşil çay vücuda zindelik verir, enerji potansiyelini artırarak gündelik hayatın daha verimli geçmesine olanak tanır. Her gün şekersiz 2 fincan içilen yeşil çay, ihtiyacınız olan direnci fiziksel ve ruhsal anlamda sizlere sağlayacaktır.

Ender Saraç yorgunluk çayı tavsiyeleri doğrultusunda kendinizi gün boyu iş ve sosyal hayatınıza hazır hissedebileceksiniz. Ada çayı, biberiye, kuşburnu, kekik, mate canlandırıcıdır. Çayları ayrı ayrı demleyebilir ve ihtiyaç hissettiğiniz zaman içebilirsiniz. Fakat şeker ilavesi yapmadan tüketilmesi önerilmektedir. Doğadan gelen çaylar düzenli ve dengeli tüketildiği zaman, etkisini anında gösterecektir. Sadece bedensel değil zihinsel yorgunluk için de önerilmektedir. Zihin canlandırıcı ve yorgunluktan arındırıcılardan biri de, karanfildir. Mucize şekilde zihin açarak, daha sağlıklı düşünme olanağı tanımaktadır.

Etiketler: , ,

Ender Saraç yorgunluk giderici formüller Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları