Epilepsi için karadut mucizesi gerçek oldu

adminBitkisel Sağlık0 Yorum8 Ağustos 2015

Kara dut bir ağaçta bolca yetişen şifa kaynağı bir mucize. Özellikle lezzeti ile dikkat çeken kara dut sağlık için kanıtlanmış onlarca etkisi mevcut. Kara dut yorgunluğu gidermesi ,antibiyotik etkisiyle enfeksiyonlar için çok yararlı olması, Sık karşılaşılan boğaz enfeksiyonlarını kısa sürede iyileştiriyor. Kalp dostu ve gençli itkisi karadutun faydaları saymakla bitmiyor.

Elazığ’lı anne Ayşe Küçüközer 14 yaşındaki epilepsi hastası çocuğuna ekşi karadut yedirerek epilepsi hastalığını tedavi ettiğiniz iddia etti. 15 gün düzenli olarak çocuğuna karadut yediren anne karadut’un mucize etkilerinden birini daha keşfetmiş oldu. Diyetisyen doktor kontrolünde aşırıya kaçmadan ekşi karadut epilepsi hastaları için umut olabilir.

Yaşlı genç herkesin yemesi gereken meyvelerden biri olan karadut briçok bölgede kolayca yetiştiriliyor. En güçlü antioksidan yiyeceklerden biri olan kara dut bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi için en iyi meyvelerden biri. Kanın yapısına en kolay katılan yiyeceklerden olan karadut özellikle kan kaynaklı tansiyon, hepatit, diş, çürümesi, gastrit gibi birçok hastalıkta mucizevi etkiler gösteriyor.

Yaz günlerinde çok kolay ve ucuz bulunan ekşi karadutu bolca tüketin.

Epilepsi için karadut mucizesi gerçek oldu Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları