Ev yapımı pembe maske mucizesi

adminCilt Sağlığı0 Yorum14 Ağustos 2013

Pembe maskesinin cilt için sağladığı faydalar kanıtlanmıştır. Başlı başına cilt dostu olan pembe maske her cilt tipi için uygundur. Cildi canlandıran, hücreleri yenileyen, gözenekleri sıkılaştıran, sivilceleri cildinizden silen mucize niteliğinde bilinen bir maskedir. Cilt problemi yaşayan bir çok kişinin cildiyle yeniden barışmasına neden olan pembe maskeyi evde kolaylıkla yapabilirsiniz. Pervin Bulgak tarafından tavsiye edilmekte ve cildinizi yeniden yapılandırmaktadır. Cildin doğal yapısını yeniden toparlayan ve pürüzsüz hale getiren mucize bir karışımdır. Pembe maske mucizesini yaşayarak fark edebileceksiniz. Özellikle geçmeyen inatçı sivilce, akne ve siyah noktalara karşı gelebilen mucize güç olarak bilinmektedir.

1 paket gazlı bez, 3 yemek kaşığı gül suyu, 1 yemek kaşığı gül yağı, 1 yemek kaşığı kabak çekirdeği yağı, 1 yemek kaşığı badem yağı, 1 yemek kaşığı kayısı yağı, 3 yemek kaşığı beyaz kil ve 1 şişe maden suyu ile pembe maskemizi hazırlayabiliriz. Öncelikle tüm malzemeleri bir kabın içinde karıştıralım. Hafif sulu bir kıvam alıncaya kadar karıştırmaya devam edelim. Daha sonra göz çevresi hariç tüm cildimize sürelim. Uygulanan bölgenin üzerine, göz bölgesi kesilmiş gazlı bez serelim. Düzgün bir şekilde kapatalım. 20 dakika bekledikten sonra gazlı bezi çıkaralım. Maskemizi elimizle yavaşça çıkaralım. Yüzümüzde kalan maske kalıntılarını maden suyu ile temizleyelim.

Pembe maske sayesinde cildinizin nefes aldığını ve yenilendiğini hissedeceksiniz. Özellikle cildinizde yağ ve nem oranında bir dengesizlik varsa, pembe maske sayesinde düzene girecektir. Pembe maskeyi uygulamadan önce, cildinizin temizlenmiş olması gerekiyor. Ilık su ile yüzünüzü yıkadıktan sonra, maskeyi cildinize uygulayabilirsiniz. Kısa sürede cildinizin ipeksi yumuşaklığa kavuşarak, pürüzsüz olduğuna şahit olacaksınız. Herhangi bir olumsuzluk yaşamadan ev yapımı mucize pembe maskeniz ile, kırışıklık ve yaşlanmaya karşı önlem almış olacaksınız.

Etiketler: , , ,

Ev yapımı pembe maske mucizesi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları