Evde hazırlanan güzellik reçeteleri

adminGüzellik Sırları0 Yorum18 Nisan 2013

Kadın deyince akla hemen güzellik gelir. Güzellik bir bütündür ve kadınlar vücudunu tam olarak düşünüp ihtiyacı olan bakımı yapmak zorundalardır. Gereken bakımları yapabilmek oldukça ekonomik olmak üzere, evde kendinizin hazırlayacağı maskeler, küçük ayrıntılar, makyaj hileleri ve doğru giyim tarzı ile siz de çok güzel bayanlar kervanına katılmış olacaksınız. Öncelikle her kadının olması gereken ideal bir kilosu vardır. Aşırı şişman ve aşırı zayıf hiçbir zaman ideal değildir. Bunun için öncelikle varsa fazla kilolardan arınmak, çok zayıfsak biraz kilo alarak vücut dengemizi düzenlemiş olalım. Her kadının mutlaka bilmesi gereken küçük güzellik ayrıntıları vardır. Güzelliğinize güzellik katmak için öncelikle saçlardan başlayalım. Bilindiği gibi güzellik ve moda saçla başlar. Ten renginize göre bir saç rengi tercih edebilir, saç kesiminizi yüz şeklinize göre ayarlayabilirsiniz.

Sonrasında cilt sağlığı da oldukça önemlidir. Pürüzlü, sivilceli ve gözenekleri açık cilt tipleri kimyasal ilaçları bir tarafa bırakarak, haftada 2 defa kendi cilt tiplerine uygulayacakları maskeyle cilt sağlığını ve güzelliğini koruma altına almış olacaktır. Buna ek olarak vücut bakımı, eller, ayaklar da son derece önemlidir. El ve ayakları fresh ve hijyen gösteren french oje doğru bir tercih olacaktır. Evde kendiniz kolayca yapabilirsiniz. Kesinlikle her zaman el ve ayak tırnaklarınız da temiz gösteren french oje olması da güzelliğinizin parçalarından biri olacaktır. Diş sağlığı da en önemli unsurlardan biridir. Sağlıklı dişler aynı şekilde güzellik yelpazesinin bütün parçalarından biridir.

Makyaj kadınların vazgeçilmez yüz aksesuarlarından biridir. Doğru malzemelerle, doğru zamanlarda yapılan makyaj sizi her zaman için güzellik kategorisinin ön saflarında tutacaktır. Günlük, gece ve doğal makyaj yapabilmek, doğru renkleri kullanabilmek için öncelikle yüz şeklinize ve ten renginize göre tonları seçmenizle beraber ilk adımı atmış olacaksınız. Makyaj konusunda çok deneyimli veya becerikli olmanız gerekmiyor. Doğru tonları ve renkleri uygulamanız güzel bir makyaj yapmanın ilk kuralıdır. Bilindiği gibi güzelliğin bakımda ve ayrıntıda gizli olduğunu uzmanlar belirtmektedir. Sizler sadece bu parçaları birleştirip, güzel bir bütünlük yaratabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Evde hazırlanan güzellik reçeteleri Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları