Ferudun Kunak kansere karşı mucize karışım

adminBitkisel Sağlık0 Yorum15 Kasım 2013

Doktor Ferudun Kunak çağımızın hastalığı olan kanserle mücadele de en faydalı bitkileri bir araya getiriyor. Bilindiği gibi oldukça yaygınlaşan bu hastalığı önlemenin yollarından biri de doğru beslenerek vücudu sağlıklı tutmaktır. Bağışıklık sistemini yükselten ve korkutan hastalıktan koruyan mucize karışımları evde kolayca hazırlayabilirsiniz. Doktor Feridun Kunak kanser hakkında önemli bilgiler verirken, hastalıktan korunma yollarını da anlatmaktadır. Bu sayede kanserle mücadele etmeyecek, önceden önleminizi almış olacaksınız. Sağlıklı yaşamı destekleyen bitkileri aktarlardan taze olarak kolayca temin edebilirsiniz. Bilindiği gibi çok yaygınlaşan hastalığı kabul etmemenin tek yolu önce sağlıklı beslenmektir.

3 çorba kaşığı ısırgan tohumu, 3 çorba kaşığı çörek otu, 3 çorba kaşığı zencefil, 3 çorba kaşığı zerdeçal, 3 çorba kaşığı hardal tohumu, 3 çorba kaşığı turp tohumu ve 3 çorba kaşığı tere tohumu ile karışımı hazırlayabiliriz. Öncelikle bütün malzemeleri karıştıralım ve cam bir kavanoza koyalım. Kavanozu nem almayan bir yerde saklayalım. Bu karışımı akşamları yoğurt ile karıştırıp 1 çay kaşığı yiyelim. Doktor Feridun Kunak ayrıca soğan ve sarımsağın da önemini vurgularken, kanserden yollarının sağlıklı bir yaşam dan geçeceğini anlatmaktadır. Sağlıklı yaşamın sinyallerini de vücudumuza aldığımız besinler sayesinde yanacaktır.

Çok büyük bir üzüntü, travma ve vücudu aşırı yorma sonucunda ortaya çıkabilen kanser türlerini dengeli ve doğru beslenerek vücudumuzdan atabileceğimizi belirtmektedir. Her gün orta bir soğanı rendeleyip suyunu çıkaralım. Bal veya yoğurtla karıştırıp tüketebilirsiniz. Kanserden korunmak için harika bir besleyicidir. Aynı şekilde soğan ve sarımsağı yemeğin yanında yiyemeyenler için sarımsağın 8 dişini de soyup kabuklarıyla birlikte bir bardak sütün içine atalım. Daha sonra kaynatalım ve sarımsağın kokusu gidince yemeklerin yanında tüketelim.

Etiketler: , ,

Ferudun Kunak kansere karşı mucize karışım Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları