Göbek ve kalça eriten mucize içecek

adminSağlıklı Diyetler0 Yorum24 Haziran 2014

Bir çok kişinin göbek ve kalça da biriken yağları ortak yaşanılan sıkıntılardan biridir. Özellikle yaklaşan yaz aylarında göze daha çok batan yağların dikkat çekici olması gözden kaçınılmazdır. Bölgesel yağlardan kurtulmak zor fakat imkansız değildir. Beslenme uzmanlarının da önerdiği bu sağlıklı içecekler, sizi bölgesel yağlardan arındıracaktır. Tropik meyvelerin sağladığı yağlanmayı engelleyen özelliğe sahiptir. İçeriğindeki antioksidan etkisi diğer meyvelere göre daha fazladır. Bunun yanında düzenli egzersiz ve daha özenli bir beslenmenin destek olacağı bölgesel zayıflamak size çok bir adım kadar uzaktır.

Sağlıklı beslenmenin yanında bu harika mucize içeceği de içerek kısa sürede ideal kilonuza ulaşabileceksiniz. 1 parmak kalınlığında zencefil, yarım havuç ve 1 adet olgun mango ile içeceğimizi hazırlayabiliriz. Bütün malzemeleri düzgün bir şekilde temizleyelim. Daha sonra mango, havuç ve zencefilin kabuklarını soyup çekirdeklerini çıkaralım. Katı meyve sıkacağı ile güzelce sıkalım. Elde edilen bir bardak çorbayı yatmadan önce içelim. Bu karışımı bir ay içinde toplam 5 defa hazırlayıp içelim. 3 gün içip gün ara verelim ve bu süreyi tamamlayalım.

Her seferinde taze olarak hazırlayacağımız bu mucize iksir, düzenli kullanıldığı zaman çok faydalı olacaktır. Kalça ve göbek bölgesinde oluşan istenmeyen yağları saklamaya gerek kalmadan yok edebileceksiniz. Bu karışım vücutta bulunan toksinleri atacak, yağları eritecek, metabolizmayı hızlandıracaktır. Özellikle göbek ve bel bölgesindeki yağların erimesine yardımcı olurken, diğer bölgelerde biriken yağların erimesinden de katkı sağlayacaktır.

Etiketler: ,

Göbek ve kalça eriten mucize içecek Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları