Göz çevresi kırışıklıkları için bitkisel öneriler

adminGüzellik Sırları0 Yorum14 Nisan 2012

Göz çevresi kırışıkları bayanlar için oldukça rahatsız edici bir durumdur. Kaz ayakları olarak tabir edilen göz çevresi kırışıkları zamana yenik düşen bir oluşumun kanıtı gibidir. Fakat önlemini almak ve olmuş olan kırışıkları durdurmak için evde uygulayabileceğimiz çok güzel bitkisel bakımlar uygulanmaktadır. Son derece kolay hazırlanan bu harika güzellik formülleri ile yıllara meydan okumaya, gözlerinizin kenarında stres ve hayatın getirdiği olumsuzlukları yok etmek için kendinize vakit ayırmalısınız.

1 çay kaşığı arı sütü, 1 damla buğday yağı, 1 ampul E vitamini ile 2 damla kayısı yağını karıştıralım ve serin bir yerde bekletelim. Kırışıklık kremini göz çevresine dışarıdan içeriye doğru parmak uçlarınızla masaj yapın. 5 gün boyunca her gün sürün ve ihtiyaç hissettikçe uygulayın. Özellikle güneşe maruz kalan göz çevresi, sık yapılan makyajlar ve gözleri kısarak gülmek kırışıklık için davetiye çıkaran oluşumlardır. Yaşamsal ihtiyaçlarınızı giderirken, kendinize bakmayı ihmal etmeyin. Bakımına ve güzelliğine düşkün bayanlar için oldukça kolay uygulanan göz altı kırışıklık kremi zamana yenik düşmenize izin vermeyecektir.

1 yumurtanın sarısı, çeyrek limon suyu ve halis zeytinyağından 1 yemek kaşığı karıştırın. Karıştırdıktan sonra kremin yarım saat dinlenmesini bekleyelim. Daha sonra hazırlanmış olan göz altı kremini kırışık olan göz çevresine dairesel hareketler çizerek hafif dokunuşlarla yedirelim. 1 saat bekletelim ve bekledikten sonra ılık su ile yıkayın. Kremi temizledikten sonra daha gergin hissedecek ve kendinize olan güveninizin geldiğini göreceksiniz. Bu krem tarifini sık sık uygulayarak göz çevrenizi koruma altına alabilirsiniz. Hayat erken yaşlandırmak için her an hazırda bekliyor. Stres, makyaj, hava kirliliği ve cildin yapısıyla desteklenen çabuk yaşlılık belirtileri kendisini önce göz kenarında belli edecektir. Önlemini almak sizin eseriniz olacaktır.

Etiketler: , , , ,

Göz çevresi kırışıklıkları için bitkisel öneriler Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları