Güneş lekeleri için soğan ve sirke kürü

adminCilt Sağlığı0 Yorum8 Temmuz 2014

Güneşin zararlı ışınları yüzünden cilt üzerinde bulunan hücrelerde hasar meydana gelir. Ölü hücreler ciltte çirkin bir görüntü oluşturur. Özellikle yaz günlerinde yüz bölgesinde oluşan cilt lekeleri için kimyasal içerikli kremlere servet ödemeden doğal çözümlerle güneş lekelerinden kurtulabilirsiniz.

Elma sirkesi barındırdığı multi vitaminlerle tam bir cilt şifa kaynağıdır.

Soğan ve elma sirkesi ile tritone kremin sağladığı cildin soyulma etkisini alabilirsiniz. Orta boy soğanı rendeleyerek süzgeçten geçirin ve suyunu süzün. Yaklaşık 3-4 yemek kaşığı soğan suyuna yarım çay bardağı elma sirkesi ekleyerek bu kürü her gün lekelerin olduğu bölüme temizleme pamuğu ile 5 dakika yedirin. İşlemden sonra soğuk suyla yüzünüzü yıkayın. Bu işlemle birlikte birkaç gün sonra lekelerin azaldığını göreceksiniz.

Güneş lekelerini önlemek için koruyucu güneş kremlerini mutlaka kullanın. Cilt uzmanları tritone spf 30 kremi tavsiye etselerde hassas cilde sahip kişilerde bu krem çeşitli yan etkilere neden olabiliyor. Ayrıca eczanelerde 90 TL fiyatla satılıyor. Cilt lekeleri için tritone spf 30 krem öncesi soğan-elma sirkesi kürünü kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Cilt için yan etkisi olmayan ve maliyetsiz olan bitkisel çözüm kürünü mutlaka deneyin.

 

Etiketler: ,

Güneş lekeleri için soğan ve sirke kürü Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları