Güzel bacaklar için ne yapmalı ?

adminCilt Sağlığı0 Yorum29 Ekim 2011

Özellikle iş kadınlarının bacak konusunda çok hassas oldugunu biliriz. Pürüzsüz ve bakımlı bacaklara sahip olmak için konumuzu inceleyebilirsiniz.

Her bayanın ve hatta erkeğin bile hayali olarak karşımıza çıkmayı başaran güzel bacaklara sahip olma isteği için tabiî ki de belirli adımları gerçekleştirmeniz gerekiyor. Yürüyüş yaparken topuklarınıza basmak yerine parmak uçlarınıza basmayı denemeniz önemli kılınırken, genellikle topuklarınızı yere değdirmemeniz öneriliyor.

Bu şekilde gövdenizin biraz öne eğilmesine ve tüm bacağınızın özellikle uyluk kemiğinin ön kısmının çalışması sağlanırken, 5 dakika bu şekilde koşmanız oldukça çukurova escort önemli. Sağ ayağınızla ileri doğru büyük bir adım atın. Sağ dizinizin doğru bir açıyla bükülmesi gerekiyor. Daha sonra sol bacağınızla da büyük bir adım atın. Yine vücudunuz hamle eder pozisyonunda olsun.
Yine parmak uçlarınızla koşun; ama ileri doğru her adımınızda dizlerinizi mümkün olduğu kadar yukarı çekmeye çalışın. Topuklarınızı yere değdirmeyin. Böylece baldırlarınızı ciddi biçimde çalıştırmış olursunuz. 30 saniye çalışıp, 30 saniye dinlenerek beş kez bu hareketi tekrarlayın.

Parmak uçlarınızda koşmaya devam edin, ancak bu sefer her adımınızda topuklarınızı kalçanıza değdirmeye çalışın. Baldırlarınızın arka kısmını çalıştıracak bu hareketi 30 saniye süreyle beş kez tekrarlayın.

Etiketler: ,

Güzel bacaklar için ne yapmalı ? Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları