Güzel bayanların ortak sırları

adminGüzellik Sırları0 Yorum2 Mayıs 2012

Bu güne kadar güzel ve bakımlı olmak için bildiğiniz bütün kuralları geride bırakın. Sadece güzel giyinip makyaj yapılarak güzel olunmadığının bir kere daha altını çizelim. Saç, cilt, beden ve ruhsal durumunuz güzel olmak için altın basamaklardır. Ruhunuzu yenilemek ve tazelemek kendinize olan güvenle alakalıdır. Örnek olarak bütün gününüzü evde bile değerlendiriyorsanız kesinlikle pijamalarla gezmeyin ve kendinize zaman ayırın. Bunun için fırsat yaratıp kendinize odaklanmanız yeterlidir.

Daha sonra bedensel güzelliğimize önem verelim ve saçlarımız başta olmak üzere bakımımızı uygulamaya başlayalım. Unutmayalım ki, kadınları gösteren havalı saçlardır. Rengi ne olursa olsun sadece havalı ve şeklinin düzgün olmuş olması yeterlidir. Saçlarınızı mutlaka nemlendirin ve kuru kalmamasına özen gösterin. Cildimiz için evde uygulayacağımız kolay maskeler sayesinde pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Öncelikle akşam yatmadan yüzünüzü temizleyin ve mutlaka gül suyu ile yüzümüzü silelim. Gülden gelen güzelliği cildimizle buluşturalım. Sabaha kadar nefes alan cilt güne hazır olarak başlayacaktır.

Makyaj yapmaya başlamadan önce cildinizi temizleyin ve nemlendirin. Nemli olan cilde yapılan makyaj daha belirgin ve kalıcı olacaktır. Günlük makyajlarınızda daha çok elmacık kemiklerinizi ve kirpiklerinizi ön plana çıkaracak şekilde uygulayın. Şeftali tonları oldukça belirgin bir iz bırakacaktır. Kirpiklere rimel sürmeyi ihmal etmeyin. Saçlarınızı dalgalandırın ve rujunuzla tamamlayın. Giymiş olduğunuz kıyafetlere uygun aksesuarları tercih edin. Gösterişli kolye ve küpelerden yardım alın. Beden yapınıza uygun giyinmeye özen gösterin. El ve ayak bakımında oldukça titiz davranın. Fakat en önemlisi öz bakımlarınızı ihmal etmeyin.

Etiketler: , , , ,

Güzel bayanların ortak sırları Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları