Hızlı saç uzatan hardal maskesi

adminSaç Bakımı0 Yorum16 Temmuz 2014

Saçlarının hızlı uzamasını isteyen bayanlar hardal maskesini gönül rahatlığıyla kullanabilecekler. Özellikle Rusya’ da çok popüler olan hardal tozuyla hazırlanan maske, günümüzde de Ülkemiz de tercih edilen maskelerden biri olmaya başlamıştır. Saçların sağlıklı bir şekilde uzaması gözle görülür derecede belirgin olacaktır. Saçların yavaş uzaması bir çok adının yaşadığı bir sıkıntıdır. Uzamadığı gibi bir de dökülmelere ve kopmalara başlayan saçların sağlığından endişe etmeye başlarız. Hardal maskesi ile daha önce hiç yaşamadığınız bir saç mucizesi ile karşı karşıya kalacaksınız. Saçlarınız sağlıklı ve hızlı uzamanın doyumsuz keyfini sizlere yaşatacaktır.

Maskemizin ana bileşeni hardal tozu

2 çorba kaşığı hardal tozu, 1 çorba kaşığı toz şeker, 1 adet yumurta sarısı, 60 ml. sıcak su ve 2 çorba kaşığı zeytinyağı ile maskemizi hazırlayalım. Temiz bir kaseye hardal tozu, şeker, 1 adet yumurta sarısı koyalım ve karıştıralım. Üzerine su ve zeytinyağı ekleyip bütün malzemelerin iyice birbirine karışmasını sağlayalım. Karışımı saç fırçası yardımıyla tüm saçlara yedirelim. Özellikle saç diplerimize yedirelim ve bone takalım. Maskeyi saçımızda 40 dakika bekletip sıcak suyla yıkayalım. Maskeyi haftada 1 defa uygulamak yeterli olacaktır. 14 hafta kür halinde uygulayabiliriz.

Maske saç derinizi biraz yaksa da kesinlikle endişeye kapılmayın. Hardal tozu kan akışını hızlandırıyor ve saçların uzamasına yardımcı oluyor. Saç deriniz güçleniyor ve daha sağlıklı bir yapıya sahip olmaya başlıyor. Saçlarınızdaki belirgin farkı kısa sürede görebileceksiniz. 14 haftalık uygulanan kürün sonunda, saçlarınızdaki sağlıklı uzamayı ve parıltıyı mucize şekilde yaşayacaksınız. Kadınların saç renkleri ne olursa olsun, sağlıklı olmayan saç dikkat çekmeyecektir.

Etiketler: ,

Hızlı saç uzatan hardal maskesi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları