Hürrem hamam otuyla istenmeyen tüylere son verin

adminGüzellik Sırları0 Yorum1 Nisan 2013

Hürrem hamam otu geleneksel olarak kullanılan ve kültürümüzde var olan bir bitkidir. Osmanlı döneminde kadınların tüy dökmek için kullandıkları mucizevi bitkiler arasındadır. Oldukça yaygın kullanılan bitki, günümüzde doğal yollardan güzelliğini elde etmek isteyen kadınların ilk tercihi olmaktadır. Kullanıcılarından tam not alarak kullanılan bitki, kadınların istenmeyen tüylerine çözüm getiriyor. Hamam otu yağı ise, günümüzün modern çağına ayak uydurulmuş formülüyle kadınların en önemli sorununa çare oluyor. İlk kullanımdan itibaren harika bir sonuç vermeye başlayan Hürrem hamam otuyla sorunsuz bir estetiğin kapılarını açmış olacaksınız. Sürekli temizlemek zorunda kaldığınız yüz ve kol tüylerinize kökten çözüm getiriyor.

Hürrem hamam otunu toplam 6 seansta tamamlayarak bitkisel formüllerle tüylerinize kesin çözüm getirmiş oluyorsunuz. Oldukça etkili ve hızlı bir yöntemdir. Kesinlikle yan etkisi olmayan hamam otunun alerjik ve kızarıklık gibi etkileri olmayacaktır. Tüm ciltler için uyumlu olan Hürrem hamam otunu herkes kullanabilir. Kendinizin uygulayabileceği bir ürün olan bitkisel tüy dökücü, dökülen tüylerin kök hücrelerini besliyor. Kullanımı da oldukça kolay olan Hürrem hamam otunu evinizde uygulayabileceksiniz. Özellikle yaz aylarında çok büyük bir sorun haline gelen istenmeyen tüylere kesin çözüm olarak sunulmuştur.

Öncelikle tüylerin yok olmasını istediğiniz bölgeleri düzgün bir şekilde temizleyin. Hürrem hamam otu yağını elinizle avuç içinize alın ve masaj yaparak düzgün bir şekilde ovalayın. 10 dakika bekleyin ve aynı şekilde elinize bitkisel tüy dökücüyü alıp tekrar masaj yaparak uygulayın. 5 dakika bekledikten sonra tüm sürdüğünüz bölgelerinizi temizleyin. Hürrem hamam otunu haftada belirli bir gün seçip düzenli şekilde uygulayabilirsiniz. Toplam 6 seans sonrasında istenmeyen tüylerinizle vedalaşmış olacaksınız.

Etiketler: , ,

Hürrem hamam otuyla istenmeyen tüylere son verin Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları