İbrahim Saraçoğlu demir eksikliği tedavisi

adminBitkisel Sağlık0 Yorum23 Mart 2013

İbrahim Saraçoğlu demir eksikliği tedavisinde bitkilerden ve sebzelerden oluşan kürleri sizlere sunmaktadır. Şifalı kürler demir eksikliği tedavisinde vücudunuzu destekleyecek tam donanıma sahiptir. Demir eksikliği fark edilip tedavi edilmezse, bir çok hastalığa davetiye çıkarabilir. Demir eksikliği başta unutkanlık, renk solgunluğu, halsizlik, sinirlilik gibi belirtiler göstermektedir. İbrahim Saraçoğlu mucize kür ile demir eksikliği tedavisinde kesin çözüm sunmaktadır. Demir eksikliğine bağlı kansızlık için uygulanacak ıspanak ve kereviz kürüdür. Sebzelerin karışımıyla oluşacak kür oldukça faydalıdır. Bu iki sebzenin tek başına değil, bir araya gelerek etkili sonuçlar vermesi kaçınılmaz olacaktır. 250 gr. taze ıspanak, 200 gr. kabuğu soyulmuş kerevizle kürümüzü hazırlayabiliriz. Kaynayan 1 litre suyun içine önce 200 gr. ince soyulmuş kereviz ilave edelim.

Kerevizi 10 dakika haşlayalım ve ıspanağımızı ilave edelim. 5 dakika ağzı kapalı olarak haşlandıktan sonra soğumaya bırakalım ve soğuduktan sonra süzerek suyunu temiz bir şişeye koyalım. Sabah aç karnına veya kahvaltıdan 1 saat sonra içebilirsiniz. Sabah ve akşam birer su bardağı olmak üzere 15 gün boyunca kürümüze devam edelim. Her gün kürümüzü taze olarak hazırlayalım. 15 gün sonra 10 günlüğüne ara verelim. 10 gün ara verdikten sonra aynı şekilde 15 gün aralıksız olarak hazırlayıp kürümüze devam edelim. Toplam da 30 güne tamamlanmış olan kürümüzü sonlandırabiliriz. Kereviz ve ıspanak kürü sonrasında demir eksikliği tedavisinde başarıya ulaşmış olacaksınız.

Demir eksikliği ciddi anlamda dikkat dağınıklığı yaptığı için, odaklanma sorunu yaşamanıza sebebiyet verir. İş ve sosyal hayatınızda bir çok önemli konuyu unuttuğunuza şahit olursunuz. İş veriminiz düşer ve kendinizi oldukça bitkin hissedersiniz. Gün içinde C vitamininde zengin besinlerle beslenerek, vücudunuzu destekleyebilirsiniz. Buna ek olarak yeşil yapraklı sebzeler de demir eksikliği tedavisinde yardımcı olacaktır.

Etiketler: , , ,

İbrahim Saraçoğlu demir eksikliği tedavisi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları