İbrahim Saraçoğlu grip için nar kabuğu kürü

adminBitkisel Sağlık0 Yorum27 Mayıs 2013

İbrahim Saraçoğlu grip ve bir çok hastalık için şifalı bitkilerin faydalarını bizlerle paylaşmaktadır. Kış yaz her mevsim grip hastalığı kendini gösterir. Vücudu bitkin ve halsiz düşüren grip gündelik hayatı olumsuz etkilemektedir. Bazı kişiler günlerce gribin etkisi altında kalarak yatarak hastalığın sonlanmasını bekler. İbrahim Saraçoğlu nar kabuğu kürü ile grip rahatsızlığıyla baş edebilmenin yolunu göstermektedir. Oldukça kolay hazırlanan nar kabuğu kürü ile kendinizi daha aktif ve sağlıklı hissedebileceksiniz. Üst solunum yolları için harika bir temizleyici görevi gören nar kabuğu kür halinde kullanılmalıdır.

Nar kabuğundan 1 lira büyüklüğünde 3 adet suyun içine atalım. Suyu 5 dakika kaynattıktan sonra içine karabaş otu ilave edelim. 3 dakika daha kaynatıp, toplam 8 dakikaya yayalım. Günde 2 bardak tüketelim. 1 hafta boyunca küre devam edelim. Sonrasında 1 hafta ara verelim ve tekrar yapalım. Sonra kürü bitirelim. Grip hastalığının sizi yormasına ve halsiz düşürmesine izin vermeyin. Mucize kür sayesinde grip dahil olmak üzere bir çok enfeksiyon hastalığından kendinizi korumuş olacaksınız.

Nar kabuğunun bir çok hastalığa iyi geldiğini herkes bilir. Özellikle kış aylarında suyunu bol bol tüketmek bağışıklık sistemini de toparlayacak ve güçlendirecektir. Uzmanlar enfeksiyon rahatsızlıklarına karşı tavsiye ettikleri nar kabuğunu, bir çok kişi kullanarak sağlığını korumaktadır. Hastalıklara davetiye çıkaran düşük bağışıklık sistemine takviye olarak kullanılmaktadır. Nar kabuğu mide iltihabı, diş ve diş eti iltihaplarını tedavi için de kullanılmaktadır. Kandaki şeker seviyesini dengeleyerek, şeker hastalığı tedavisine de çok iyi geldiği bilinmektedir. Nar kolestrol seviyesini de dengede tutmaktadır. Her mevsim nar kabuğu kürünü hazırlayıp sağlığınızı korumak için kullanabilirsiniz.

Etiketler: ,

İbrahim Saraçoğlu grip için nar kabuğu kürü Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları