İbrahim Saraçoğlu saç uzatma kürü tarifi

adminSaç Bakımı0 Yorum12 Mayıs 2012

Saçların uzaması kalitesi, yapısı ve uygulanan bakımıyla alakalıdır. İbrahim Saraöçoğlu’ nun hazırlamış olduğu harika formüller sayesinde saçlarınız oldukça çabuk ve kaliteli uzayacaktır. Uzamayan saçlar günümüzde yapay saçlara ihtiyaç hissettirir. Gerçek saçın yerini almayacağı için en doğru olan saç uzatma bakım kürlerini uygulamak gerekiyor. Saçların normalde her ay 2 cm. uzamış olması gerekiyor. Normalden daha fazla veya düzenli bir şekilde uzaması için İbrahim Saraçoğluna kulak verelim.

Lavanta kürü sayesinde saçlarınız sağlığına ve gerektiği gibi uzamaya başlayacaktır. 3 su bardağı suyu kaynatalım ve içine 1 tutam lavanta atarak 20 dakika dinlendirelim. Henüz sıcakken süzelim ve saçlarımızı diplerinden başlayarak besleyelim. 30 dakika bekletelim ve saçlarımızı sadece suyla yıkayalım. 1 ay boyunca bu kürü uygulayalım ve saçlarımızın ne kadar çabuk uzadığını görelim. Bu kür çok yağlanan saçlar için de uygulanabilir.

Sinemaki ve civanperçemini dövülmüş nar kabuklarıyla birlikte 30 dakika kaynatalım. Daha sonra süzelim ve içine yumurta ilave edip susam yağıyla losyon kıvamına gelinceye kadar çırpalım. Hazır olan karışımla saçlarımızı yıkayalım. Saçlara çok iyi gelen bu karışım hızlı ve çabuk uzamasını sağlayacaktır. Rendelenmiş turpu suda yarım saat pişirelim. İçine yumurta sarısı ilave edip iyice çırpalım. Saçlarımızı bu karışımla iyice ovalayalım. Bu kürü sık sık hazırlayıp saçlarımızı besleyelim ve turpun harikalarından faydalanalım. Saçlarınızın ne kadar hızlı uzadığını görecek ve kalitesini koruduğunu kısa sürede fark edeceksiniz.

Etiketler: , , , ,

İbrahim Saraçoğlu saç uzatma kürü tarifi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları