İbrahim Saraçoğlu sinüzit için papatya kürü

adminBitkisel Sağlık0 Yorum24 Temmuz 2012

Bitkisel sağlık ürünleri uzmanı Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu doktor tedavisine yardımcı olarak sinüzit hastalarına papatya ile hazırlanan mucizevi sinüzit kürü ile sinüzit hastalarının baş ağrılarının azalacağını söylüyor. Katıldığı televizyon programında sinüzit kürü nasıl hazırlanır? sorusunu cevaplayan Saraçoğlu’nun sinüzit kürü tarifini aşağıda bulabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu sinüzit için papatya kürü tarifi

Öncelikle yaklaşık yarım litre suyu bir tencerede kaynatarak  3 çorba kaşığı kurutulmuş kır papatyasını (büyük papatya olmaz) kaynamakta olan suyun içine atın. Bir müddetbekleyen papatya karşımı 3 dakika içinde hazır olacaktır. Daha sonra başınızı havlu ile örterek, yüzünüzü buharına tutarak burnunuzdan nefes alıp vererek papatya buharını içinize çekin.

Bu şekilde 5 dakika nefes alıp verin. 5 dakika tamamlandıktan sonra yarım saat ara verip tekrar beş dakika aynı şekilde başınızı havlu ile örterek uygulayın. trans İbrahim Saraçoğlu Sinüzite çözümErtesi gün aynı şekilde 5 dakika uygulayıp yarım saat ara verin ve tekrar 5 dakika uygulayın.

Akıntının gelmeye başladığı gün 3 gün ara verin.Papatya kürünü Sinüzit tamamen kuruyana kadar uygulanması gerekir. Papatya kürü uygulamasının yarım bırakılması halinde sinüzit tekrar edebilir.

Acil şifalar dileklerimizle…

Etiketler: , ,

İbrahim Saraçoğlu sinüzit için papatya kürü Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları