Karın yağlarını eriten zayıflama yağı

adminSağlıklı Diyetler0 Yorum27 Mart 2014

Karın yağlarının oluşması için bir çok neden bir arada toplanmaktadır. Karın yağlarına zemin hazırlayan oluşumları öncelikle yok etmek gerekmektedir. Sonrasında göbek bölgesinde biriken yağların erimesi için harekete geçmek zamanıdır. Karın yağları insan vücudunda biriken ve erimesi en inatçı olan yağlanmalardan biridir. Karın yağları başta doğum sonrası, beslenme alışkanlıkları ve hareketsiz yaşam sonrasında belirginleşmeye başlayacaktır. Karın yağlarını eritme çabası oldukça zorlayıcı bir süreç olabilir. Bu zaman sürecinde tamamen destekleyici bitkilerden yardım alabilirsiniz. Bitkileri sadece çay olarak değil, karın bölgenize sürerek de kullanabilirsiniz. Karın yağlarını hem masaj yaparak kullanıp, hem karın bölgenize sürebileceksiniz.

Sardunya yağı, sarmaşık yağı, at kestanesi yağı, greyfurt yağı, acı biber yağı ve yosun yağı ile karışımı hazırlayabiliriz. Karın bölgesinin zayıflaması konusunda çok yardımcı olan yağları düzenli olarak kullanabiliriz. Bu karışımı bir sprey kutusunun içine koyalım. Özellikle karın bölgesine püskürtelim ve masaj yaparak yedirelim. Bu uygulama sonrasında 30 dakika tempolu yürüyüş tavsiye edilmektedir. Kısa zamanda bel çevresinde ve karın bölgesinde biriken yağlardan kurtulmuş olacaksınız. Yağların kolayca yanmasını sağlayan karışımı düzenli olarak kullanmak faydalı olacaktır. Buna ek olarak gün içinde bol su tüketilmesi de faydalı olacaktır.

1 çorba kaşığı limon suyu, susam yağı, biberiye yağı, okaliptus yağı ile hazırlanacak karışım karın bölgesi için çok faydalı olacaktır. Göbek ve karın bölgesine dairesel hareketler yaparak yedirelim. Hepsini karıştıralım ve düzenli olarak kullanmaya başlayalım. Oldukça hızlı bir süre içinde karın bölgesindeki yağlarınızdan kurtulabileceksiniz. Karın bölgesi yağlarının inatçılığından kesinlikle korkmayın. Bel çevresi ve karın bölgesi için kullanılacak karışımları kolayca hazırlayabilirsiniz.

Etiketler: ,

Karın yağlarını eriten zayıflama yağı Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları