Karın yağlarını parçalayan krem

adminSağlıklı Diyetler0 Yorum1 Temmuz 2014

Karın yağları özellikle yaz ayları yaklaştığın da rahatsız etmeye başlar. Günlerce yapılan diyetler ve egzersizler, karın yağları için kesin bir çözüm getirmez. Bu nedenle destek olabilecek yardımcı kaynaklardan faydalanılması gerekiyor. Karın yağlarının yanması için özel olarak hazırlanan kremi evde kolayca hazırlayabilirsiniz. Kadınların en büyük derdi olan karın yağları özellikle doğum sonrası kalıcı gibi görünür. Göze en çok batan karın yağlarını kısa sürede eriterek, dümdüz bir karına kavuşmanızı sağlayacaktır. Karın yağları yanlış beslenmenin ve hareketsiz yaşamın bir sonucudur. Karın kaslarının zamanla gevşeyip yağlanması kaçınılmaz olacaktır.

250 gram tereyağı, 50 gram mayonez ve 1 tatlı kaşığı hardal tozu ile kremimizi hazırlayalım. Hardalı iyice toz haline getirelim. Hardal tozunun içine tereyağı ve mayonezi ilave edip karıştıralım. Karın bölgenize iyice yedirerek 1 saat bekleyin. Yıkandıktan sonra nemlendirici kullanabilirsiniz. Karın parçalayan kremi kullandığınız süreçte, karın bölgesine özel egzersizler yaparak, bu bölgede biriken yağların kısa sürede parçalanmasını sağlayabilirsiniz. Bölgesel anlam da karın kaslarınızı çalıştıracak hareketler yaparak kısa sürede istediğiniz karına sahip olabilirsiniz.

10 damla nane yağı, 1 çorba kaşığı elma sirkesi ve yarım limon suyu ile kremimizi kolayca hazırlayabiliriz. Bütün malzemeleri karıştırıp karın bölgesine masaj yaparak yedirelim. Bu karışım hem karın hem de basen bölgesin de birikmiş olan yağların yanmasını sağlayacaktır. Karın bölgenizdeki yağları yakacak sıkılaştırarak form da kalmasını sağlayacaktır. Pahalı kremler den daha faydalı olacak olan kremler son derece pratik hazırlanacaktır. İhtiyaç dahilinde kullanabilir, kusursuz bir karın için egzersizlerinize de devam edebileceksiniz.

Etiketler: ,

Karın yağlarını parçalayan krem Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları