Kireçlenmeyi önleyen Sokrates kremi

adminBitkisel Sağlık0 Yorum26 Kasım 2013

Kireçlenme bir çok kişide görülen romatizma ağrılarından biridir. Özellikle yaşlanmaya bağlı oluşur ve kadınlarda daha sık rastlanır. Kireçlenme sürekli ağrılıdır ve yorulduğunuz zaman eklemlerde ortaya çıkar. Bu ağrılara sebebiyet veren bazı oluşumlar vardır. Merdiven inip çıkmak, fazla ayakta durmak, yürümek ve eklemleri zorlayan hareketler ağrıları tetikleyecektir. Kireçlenmeye karşı vücudu içten ve dışarıdan destekleyen şifalı bitkiler bulunmaktadır. Yapabileceğiniz bir çok hareketin engellemesini sağlayan kireçlenme ağrılarını tedavi etmek için Şems Aslan tarafından hazırlanan Sokrates kremi çok faydalı olacaktır. Bu tarif özellikle bacak ağrılarını azaltacak ve tedavi edecektir.

500 gr. çam iğneleri, 250 gr. tereyağı, güveç kabı ve alüminyum folyo ile sokrates kremimizi hazırlayabiliriz. Öncelikle güveç kabına bir miktar çam iğnesi, üzerine bir parça tereyağı koyalım. Daha sonra bu işlemi bir kaç kat yapalım. Son olarak üzerine tereyağı parçasını koyalım. Güvecin üzerini alümünyum folyo ile kapatalım. Fırına sürelim ve 3 saat 50-80 derece arasında pişirelim. Çam iğneleri bütün vitaminini tereyağına bırakınca fırından çıkan karışımı süzelim. Bu mucize karışım ile kireçlenmeye bağlı oluşan ağrılı bölgelerinize ve ödemlerinizi tedavi edebileceksiniz.

Şems Aslan tarafından hazırlanan karışımı ağrılı bölgelerinize masaj yaparak sürün. Bir müddet daha masaj yaptıktan sonra şeffaf folyo ile saralım. 2 saat beklettikten sonra folyoyu çıkaralım. Sokrates kremini kullanmaya başladıktan kısa süre sonra eklem ağrılarınızın son bulması kaçınılmaz olacaktır. Bilindiği gibi şişmanlık da kireçlenme ağrılarına davetiye çıkaran olumsuzluklardan biridir. Sokrates kremini uyguladıktan sonra 2 saat dinlenmeye özen gösterin. Tedavi sürecinde de daha dikkatli olmak ve eklemlerinizi yormamanız önerilmektedir. Eklem bölgelerinize yüklenmek, fazla yürümek ve ağrıları çoğaltacak hareketlerden kaçınılmalıdır.

Etiketler: ,

Kireçlenmeyi önleyen Sokrates kremi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları