Lekelere karşı aslan maskesi

adminGüzellik Sırları0 Yorum6 Temmuz 2014

Bilindiği gibi yaz aylarının yaklaştığı bu günler de ciltte oluşan kıştan kalma lekelerin giderilmesi dikkat çekmektedir. Cilt üzerinde oluşan siyak nokta, sivilce ve çeşitli faktörlere bağlı oluşan lekelerin giderilmesi için çeşitli yöntemlere başvurulmaktadır. Bu yöntemler arasında sizin cilt tipinizi ön planda tutmak en doğru ilk adım olacaktır. Aslan diyeti cilt üzerinde yerleşmeye çalışan her türlü olumsuzluğu silen ve derinlemesine yok eden bir maskedir. Yaz aylarında cildinize de botoks etkisi yapacak, şişkinliklerinizin yok olmasını sağlayacaktır.

1 çay kaşığı taze sıkılmış lahana suyu, 1 çay kaşığı taze sıkılmış elma suyu, 1 çay kaşığı süt ve az miktarda yumurta akı ile aslan maskemizi hazırlayabiliriz. Öncelikle tüm malzemeleri bir kabın içinde karıştıralım. Daha sonra bir tülbendin göz ve burun kısmını keserek yüzümüze uygun şekilde bir maske hazırlayalım. Hazırlanan sıvı maskeye tülbendi batıralım ve suyunu sıkalım. Tülbendi yüzümüze koyalım ve elimizle hafifçe bastıralım. Bu şekilde 20 dakika bekledikten sonra yüzümüzü yıkayalım. Aslan maskesinin özellikle gece yatmadan önce yapılması tavsiye edilmektedir.

Maskeyi uyguladıktan sonra yüzümüze hiçbir şey sürmememiz gerektiği için, maskenin gece uygulanması daha sağlıklı olacaktır. Maske sonrasında cildinize uygun bir nemlendirici sürün ve haftada 4 defa olmak üzere uygulayın. Cilt üzerinde barınan ve yerleşmeye çalışan lekelerin kısa sürede yok olduğunu göreceksiniz. Cildinizin pürüzsüz ve parlak olması kaçınılmaz olacaktır. Her cilt tipi için uygun olan aslan maskesi güneşe bağlı oluşan ve inatçı lekelerin üstesinden gelecektir.

Etiketler: ,

Lekelere karşı aslan maskesi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları