Mankenlerin zayıflama sırları

adminSağlıklı Diyetler0 Yorum17 Mart 2012

Mankenlerin nasıl bu kadar ince kaldığınızı hepimiz için merak konusu olmuştur. Özellikle doğumdan sonra vermiş oldukları kilolar bizleri şaşırtır. Diyet, egzersiz ve beslenme alışkanlıklarından kaynaklanan bu zayıflama sırlarına dikkat çekmek özellikle yaz aylarının yaklaşığı günlerde ilgi çekecektir. Sık sık kilo alıp vermek sağlık açısından çok sakıncalı bir durumdur. Böyle bir yaşam tarzında metabolizma bozulur ve kendisini kolayca tamir edemez. Bir çok manken beslenme alışkanlığının yanı sıra formunu egzersiz yaparak korumaktadır.

Sabah kahvaltısında meyve, yulaf lapası ve biraz süt tüketirler. Gün içinde mutlaka çorba ve salata takviyesi, akşam ızgara balık ve ekmeksiz bol yeşillikli salatadır. Pirinç pilavı ve makarna çok az porsiyonlarda olmak şartıyla ara ara tüketilen yemeklerdir. Mankenler hazır yiyecekleri çok fazla yemeden sağlıklı bir beslenme programını tercih ediyorlar. Enerji veren ve zayıflama konusunda çok yardımcı olan yeşil çaydan destek alıyorlar. Haşlanmış veya buğuda pişmiş sebze karışımları vazgeçilmez öğünleri olmuştur.

Gün içinde yeşil elma yoğurt yedikleri için metabolizmaları çalışmaktadır. Zaten günlük olarak çok fazla hareketli bir yaşama sahipler ve bu hareketlilik sürekli devam eder. Özel olarak yapılan kardio ve kondüsyon hareketleri en büyük destekçileridir. Ekmeği asla tüketmeyen bir çok manken vardır. Günde 2 litre su içerek forma kalmayı başaranlarda. Suyun en önemli özelliği şişkinlik atar ve metabolizmayı çalıştırır. Bunun yanında bitki çayları da formda kalmalarına yardımcı olur. Herkesin vücudu kendi sınırlarıyla zayıflamaya yatkındır. Bir mankenin vücudu gibi incecik olunmasa da kendi inceliğinizin en had safhasına kavuşabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Mankenlerin zayıflama sırları Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları