Mehmet Öz yeşil enerji içeceği

adminGenel Sağlık0 Yorum27 Kasım 2013

Mehmet Öz sağlıklı yaşam tavsiyelerinde bulunan ve bir çok kişinin güne güzel başlaması için formüller sunan doktorumuzdur. Mehmet Öz güne sağlıklı ve keyifli başlamak için gerekli olan kaynakları vermektedir. Kendinizi yorgun hissediyor, iş ve sosyal hayatınızda dengeyi bulamıyorsanız mutlaka bu karışımı denemelisiniz. Vücut sisteminizi dengede tutan ve takviye görevi gören yeşil karışım ile, gün içinde ihtiyacınız olan enerji kaynağına ulaşabileceksiniz. Kendinizi yorgun ve bitkin bir günün kollarına bırakmadan, daha bilinçli ve sağlıklı yaşamanın getirdiği rahatlığı yaşayabileceksiniz.

2 su bardağı ıspanak, yarım salatalık, 1/4 baş kereviz, yarım demet maydanoz, 1 demet nane, 3 adet havuç, 2 elma, 1/4 portakal, 1/4 misket limonu, 1/4 limon ve 1/4 ananas ile mükemmel karışımı hazırlayalım. Malzemelerin hepsini blendırdan geçirelim. Püre haline geldikten sonra yeşil içeceği şifa niyetine içelim. Yorgunluk, bitkinlik ve hatta mutsuzluk belirtilerini mucize şekilde yok edecektir. Kendinizi gündelik hayatın yoğun koşuşturmasına hazır hissedeceksiniz. Yeşil enerji içeceği ile genç kalacak, mucize şekilde bir çok hastalıktan kendinizi uzak tutmuş olacaksınız.

Harika bir içecek tarifini sizlerle paylaşıyoruz. Yarım muz, 5 çilek, yarım kase yoğurt, nar suyunu karıştıralım. Enerji veren ve bir çok hastalıktan koruyacak olan karışımı herkes kolayca hazırlayıp şifa niyetine içebilir. Sağlıklı içeceklerden biri olan çilekli karışım kan dolaşımınızı düzenleyecektir. Antioksidan içeren mucize içecek sağlığınız için vazgeçilmez olacaktır. Tüm Dünya’ da kullanılan bu özel içecekleri kolayca hazırlayıp hayatınızı daha kolay hale getirebilirsiniz. Özellikle yeşil dev olarak adlandırılan içeceği haftada bir defa mutlaka hazırlayıp içebilirsiniz. Kendinizi daha genç, sağlıklı hissedeceksiniz.

Etiketler: ,

Mehmet Öz yeşil enerji içeceği Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları