Metabolizmayı hızlandıran çay tarifi

adminSağlıklı Diyetler0 Yorum27 Haziran 2013

Metabolizma kilo verme sürecinde çok önemli rol oynar. Metabolizmanın hızı ve yavaş çalışması kilo verme sürecinizi destekler. Herkes te farklı çalışan metabolizma, bir çok nedene bağlı olarak hızınızı değiştirebilir. Dolayısıyla hızlandırıcı bazı destekçilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bitkisel çaylarla, metabolik hızımızı hızlandırabilir, ideal kilomuza sağlıklı dönüş yapabiliriz. Harika bir çay tarifi sayesinde, metabolizmanız hızlanacak, kendinizi daha ince ve aktif hissedebileceksiniz. 2 adet elma, 1 limon, 1 tatlı kaşığı tarçın, 1 çay kaşığı karabiber ve 1 tatlı kaşığı karanfil ile metabolizma hızımızı artırabiliyoruz.

Elmalarımızı ve limonlarımızı dört eşit parçaya bölelim. Çekirdeklerini çıkarmadan 2 litre klorsuz suyun içine atalım. Diğer malzemeleri de üzerine ekleyelim. Kaynamaya başladıktan sonra 5 dakika daha bekleyelim. Bu karışımı sabah ve akşam olmak üzere birer bardak içelim. Bu karışım sayesinde kilo verme hızınız artacak ve daha kısa sürede fazla kilolarınızdan kurtulmuş olacaksınız. Özellikle yaz aylarında acil zayıflamak isteyenler için harika bir karışımdır. İster sıcak, ister soğuk olarak tüketebilirsiniz. Zayıflama sürecine girerken öncelikle kendinizi incecik bir beden olarak hayal edin. Daha sonra kilo verme sürecine giderken, önünüze çıkan tüm engelleri sırayla kaldırın. Yavaş çalışan bir metabolizma da bu engellerden bir tanesidir.

Uzmanlar bir çok kişinin diyet programına dahil ettikleri metabolizma hızlandırıcı çayın faydalarını da belirtiyorlar. Sadece kilo vermekle kalmıyor, aynı zamanda vücudunuzun toksinlerden arınmasını da sağlıyorsunuz. Bilindiği gibi vücudun kontrolü sadece sizin elinizdedir. Korumak ve istediğiniz şekle sokabilmek için, sadece istemeniz yeterlidir. Metabolizmayı hızlandıran çay ile, vücudunuzu arınmış ve daha kısa sürede yağlarınızın yandığını göreceksiniz. Kendinizi yaza hazır hissedecek, kilo sorunuzu yok edeceksiniz.

Etiketler: , ,

Metabolizmayı hızlandıran çay tarifi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları